У Дніпрі зник безвісти 6-річний Макар Орешкін. 24 квітня хлопчик пішов з дому. Наразі, де він може знаходитись — невідомо.
Потрібна допомога свідків. Про це пише Інформатор, посилаючись на публікацію ГУНП у Дніпропетровській області.
Оновлено: хлопчика знайшли у ТЦ. Він хотів пазли та пішов самостійно їх купувати.
Прикмети: на зріст 125 сантиметрів, волосся світле, сіро-голубі очі, хлопчик худенький.
Був одягнений: синя спортивна куртка, салатова шапка, сині штани.
Як стало відомо Інформатор з власних джерел, останній раз дитину бачили в магазині "Варус" по вулиці Донецьке шосе. Також на шиї хлопчика висить кулон Герб України. З іншого боку — номер телефона мами. Хлопець в стані стресу може не розмовляти.
Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області понад тиждень шукають 14-річну дівчину. Писали ми й про те, що у Дніпрі шукають 20-річного Андрія Бессонова. Також читайте, що у Дніпропетровській області безвісти зник 47-річний Денис Біленко.