RU
Головна
Область
13:16, 30 Серпня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 29 серпня, на трасі Дніпро-Павлоград сталась трагічна ДТП. ТамChevrolet врізався у ВАЗ. Аварія трапилась о 15:00. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ НП у Дніпропетровській області. За попередньою інформацією, ВАЗ рухався по трасі Дніпро-Павлоград. Водій хотів здійснити поворот. Не впевнившись у безпечності маневру, виїхав на зустрічну смугу, де в нього врізавсяChevrolet. 29-річного водія ВАЗ у тяжкому стані забрали у лікарню, 55-річна пасажирка померла у кареті швидкої. Про стан 39-річного водіяChevrolet не відомо. За попередньою інформацією ВАЗ рухався по трасі Дніпро-Павлоград Водій хотів здійснити поворот, виїхав на зустрічну смугу, де в нього врізавсяChevrolet 29-річного водія ВАЗ у тяжкому стані забрали у лікарню Про стан 39-річного водіяChevrolet не відомо Раніше ми писали, що уДніпрі на Набережній Заводській біля McDonald's зіштовхнулися два Hyundai.Також є відео моменту аварії.

На трасі Дніпро-Павлоград зіштовхнулися Chevrolet та ВАЗ: загинула жінка

Читать на русском
На трасі Дніпро-Павлоград зіштовхнулися Chevrolet та ВАЗ: загинула жінка

На трасі Дніпро-Павлоград сталась ДТП

У понеділок, 29 серпня, на трасі Дніпро-Павлоград сталась трагічна ДТП. Там Chevrolet врізався у ВАЗ.

Аварія трапилась о 15:00. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ НП у Дніпропетровській області.

За попередньою інформацією, ВАЗ рухався по трасі Дніпро-Павлоград. Водій хотів здійснити поворот. Не впевнившись у безпечності маневру, виїхав на зустрічну смугу, де в нього врізався Chevrolet.

29-річного водія ВАЗ у тяжкому стані забрали у лікарню, 55-річна пасажирка померла у кареті швидкої. Про стан 39-річного водія Chevrolet не відомо.

За попередньою інформацією ВАЗ рухався по трасі Дніпро-Павлоград
Водій хотів здійснити поворот, виїхав на зустрічну смугу, де в нього врізався Chevrolet
29-річного водія ВАЗ у тяжкому стані забрали у лікарню
Про стан 39-річного водія Chevrolet не відомо

Раніше ми писали, що у Дніпрі на Набережній Заводській біля McDonald's зіштовхнулися два Hyundai. Також є відео моменту аварії. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.