RU
Головна
Дніпро
19:44, 29 Серпня
Информатор UA

Интро

Як ми писали раніше, біля McDonald's зіштовхнулися два Hyundai. Вже з'явилось відео моменту аварії.Інформаторпобував на місці події і зняв фото та відео.За попередньою інформацією від поліції, Hyundai білого кольору їхав у бік Паруса на "червоне" світло на великій швидкості. Зі сторони церкви на перехрестя, на "зелене" виїжджав Daewoo. Hyundai уникаючи зіткнення з ним вїхав на зустрічну смугу і врізався у Hyundai сірого кольору.Постраждали водій та пасажирка з сірого Hyundai. Водійка з білого Hyundai, що летіла на червоне від медичної допомоги відмовилась. Затор у сторону центра. На дорозі уламки від автомобілів. Раніше ми писали, що уДніпропетровській області Mercedes Sprinter зіштовхнувся з вантажівкою та врізався у дерево.Також ми повідомляли, що уДніпрі п'яний пасажир душив водія автобуса №95. Постраждав водій і пасажирка Hyundai вилитів на тротуар Затор у сторону центра Уламки на дорозі Поліція на місці Очевидці зібрались Авто розбиті На місці швидка допомога Будьте обережні

У Дніпрі на Набережній Заводській біля McDonald's зіштовхнулися два Hyundai: фото та відео з місця

Читать на русском
У Дніпрі на Набережній Заводській біля McDonald's зіштовхнулися два Hyundai: фото та відео з місця

На Набережній Заводській зіштовхнулися два Hyundai

Як ми писали раніше, біля McDonald's зіштовхнулися два Hyundai. Вже з'явилось відео моменту аварії.

Інформатор побував на місці події і зняв фото та відео.

За попередньою інформацією від поліції, Hyundai білого кольору їхав у бік Паруса на "червоне" світло на великій швидкості. Зі сторони церкви на перехрестя, на "зелене" виїжджав Daewoo. Hyundai уникаючи зіткнення з ним в’їхав на зустрічну смугу і врізався у Hyundai сірого кольору.

Постраждали водій та пасажирка з сірого Hyundai. Водійка з білого Hyundai, що летіла на червоне від медичної допомоги відмовилась. Затор у сторону центра. На дорозі уламки від автомобілів.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області Mercedes Sprinter зіштовхнувся з вантажівкою та врізався у дерево. Також ми повідомляли, що у Дніпрі п'яний пасажир душив водія автобуса №95.

Постраждав водій і пасажирка
Hyundai вилитів на тротуар
Затор у сторону центра
Уламки на дорозі 
Поліція на місці
Очевидці зібрались
Авто розбиті
На місці швидка допомога
Будьте обережні

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.