RU
Головна
Область
15:48, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 30 вересня, на трасі Дніпро-Запоріжжя біля села Башмачка Hyundai врізався у вантажівку DAF. У позашляховику знаходились дві людини. Рятувальники визволяли їх з пастки.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області.   Hyundai рухався у бік Дніпра. Попередньо, водійка авто не впоралась з керуванням, виїхала на зустрічну смугу та врізалась у вантажівку DAF. Після цього Hyundai злетів у кювет. В автівці затисло водійку та пасажира. Рятувальники їх визволили з пастки та передали працівникам швидкої допомоги.  Усі обставини аварії встановлює слідчий за ДТП. ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя Hyundai врізався у вантажівку DAF У позашляховику знаходились дві людини Також ми нагадуємо, що у Дніпрі тимчасово призупинили роботу автобусного маршруту № 146-А. Окрім того, нещодавно у центрі Дніпра п'яний водій Volkswagen припаркувався на тролейбусній зупинці.

На трасі Дніпро-Запоріжжя Hyundai врізався у вантажівку: є постраждалі

Читать на русском

ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя

Читать на русском
На трасі Дніпро-Запоріжжя Hyundai врізався у вантажівку: є постраждалі

ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя

У п'ятницю, 30 вересня, на трасі Дніпро-Запоріжжя біля села Башмачка Hyundai врізався у вантажівку DAF. У позашляховику знаходились дві людини. Рятувальники визволяли їх з пастки. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області.  

Hyundai рухався у бік Дніпра. Попередньо, водійка авто не впоралась з керуванням, виїхала на зустрічну смугу та врізалась у вантажівку DAF. Після цього Hyundai злетів у кювет. В автівці затисло водійку та пасажира. Рятувальники їх визволили з пастки та передали працівникам швидкої допомоги. 

Усі обставини аварії встановлює слідчий за ДТП.

ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя
ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя
Hyundai врізався у вантажівку DAF
Hyundai врізався у вантажівку DAF
У позашляховику знаходились дві людини
У позашляховику знаходились дві людини

Також ми нагадуємо, що у Дніпрі тимчасово призупинили роботу автобусного маршруту № 146-А. Окрім того, нещодавно у центрі Дніпра п'яний водій Volkswagen припаркувався на тролейбусній зупинці.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.