RU
Головна
Область
18:15, 27 Листопада
Информатор UA

Интро

У неділю, 27 листопада, на виїзді з Павлограда трапилася аварія. Тут лоб в лоб зіштовхнулись дві машини. На жаль, загинула людина. Інцидент стався близько 14:00. Про це повідомляє Інформатор. У пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області нам підтвердили, що в результаті ДТП загинула жінка. Усі обставини встановить слідчий з ДТП. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Амурському мосту зіштовхнулись 4 машини. Також читайте, що на Набережній Заводській Daewoo на швидкості врізався у паркан. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Курсантській зіштовхнулися дві фури. Одна з них перекинулась.

На виїзді з Павлограда лоб в лоб зіштовхнулись дві машини: загинула жінка

Читать на русском

Читать на русском
На виїзді з Павлограда лоб в лоб зіштовхнулись дві машини: загинула жінка
У Дніпропетровській області 27 листопада сталася смертельна аварія

У неділю, 27 листопада, на виїзді з Павлограда трапилася аварія. Тут лоб в лоб зіштовхнулись дві машини. На жаль, загинула людина.

Інцидент стався близько 14:00. Про це повідомляє Інформатор.

У пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області нам підтвердили, що в результаті ДТП загинула жінка.

Усі обставини встановить слідчий з ДТП.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Амурському мосту зіштовхнулись 4 машини. Також читайте, що на Набережній Заводській Daewoo на швидкості врізався у паркан. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Курсантській зіштовхнулися дві фури. Одна з них перекинулась.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.