RU
Головна
Область
22:40, 25 Травня
Информатор UA

Интро

Під час запеклих боїв минулого року під Кремінною у Донецькій області бійцям Січеславської бригади вдалося врятувати покинутого песика. З того часу пса прихистили і назвали Люциком. Весь час він ріс поряд з військовими і став для них не тільки вірним другом, а й ротним психологом. За словами бійців, коли хлопці повертаються з “нуля” першими, що вони бачать це усміхнену морду Люцика і в них одразу з’являється настрій. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу 25-ї окремої повітрянодесантної бригади.  У майбутньому пес може допомагати бойовим медикам, але поки він лише навчається. Наразі Люцик виконує одну, проте дуже важливу місію — підбадьорює наших бійців. Нагадаємо, що військові криворізької ТрО знищили ворожий “Бук”. Писали ми й про те, що 93-тя бригада розповіла про трофейний танк, з якого нищили ворога. Також читайте, що капітан 93-ої бригади Валерій Глєбов посмертно став Героєм України.

Наш ротний психолог: бійці Січеславської бригади прихистили покинутого пса з Кремінної

Читать на русском

Читать на русском
Наш ротний психолог: бійці Січеславської бригади прихистили покинутого пса з Кремінної
Він став справжнім другом

Під час запеклих боїв минулого року під Кремінною у Донецькій області бійцям Січеславської бригади вдалося врятувати покинутого песика. З того часу пса прихистили і назвали Люциком.

Весь час він ріс поряд з військовими і став для них не тільки вірним другом, а й ротним психологом. За словами бійців, коли хлопці повертаються з “нуля” першими, що вони бачать це усміхнену морду Люцика і в них одразу з’являється настрій. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу 25-ї окремої повітрянодесантної бригади

У майбутньому пес може допомагати бойовим медикам, але поки він лише навчається. Наразі Люцик виконує одну, проте дуже важливу місію — підбадьорює наших бійців.

Нагадаємо, що військові криворізької ТрО знищили ворожий “Бук”. Писали ми й про те, що 93-тя бригада розповіла про трофейний танк, з якого нищили ворога. Також читайте, що капітан 93-ої бригади Валерій Глєбов посмертно став Героєм України.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.