RU

Життя та смерть "Зайки": 93-тя бригада розповіла про трофейний танк, з якого нищили ворога

Читать на русском

Читать на русском
Життя та смерть "Зайки": 93-тя бригада розповіла про трофейний танк, з якого нищили ворога
93-тя бригада опублікувала відео про трофейний танк

У перші дні повномасштабної війни піхотинці 93-ої бригади Холодний Яр захопили у Сумській області російський танк Т-80БВМ. Його назвали“Зайка”. Наші воїни “накрошили” з нього десятки одиниць техніки ворога.

Наймасовіше згарище техніки біля села Білка під Тростянцем назвали на честь командира танку з позивним “Ворчун”. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на відео бригади.

“Зайка” брав участь у танкових боях на Ізюмщині. Якось він прямим наведенням знищив 4 танки, які йшли на штурм позицій 93-ої бригади. Трофейний танк нищив орків у посадках. Не рятували їх ані окопи, ані бліндажі.

 

Воював “Зайка” і у Бахмуті. Але один з виїздів став для нього фатальним. Танк вдало відпрацював по ворогу, але застряг у вирві на виїзді з тунелю, коли вертався назад. Ворог обстріляв “Зайку”, коли його намагались дістати. Командир танку “Ворчун” вирішив спалити танк, щоб окупанти не змогли його забрати.

Нагадаємо, раніше ми писали, як бійці 25-ї Січеславської бригади одним снарядом "демілітаризували" російський танк. Також читайте, що командир 93-ї бригади “Холодний Яр” розповів про бої за Бахмут. Крім цього, Інформатор повідомляв, що капітан 93-ої бригади Валерій Глєбов посмертно став Героєм України

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.