RU

Загинув на Бахмутському напрямку: капітан 93-ої бригади Валерій Глєбов посмертно став Героєм України

Читать на русском

Читать на русском
Загинув на Бахмутському напрямку: капітан 93-ої бригади Валерій Глєбов посмертно став Героєм України
Валерій загинув в бою 24 листопада 2022 року

Хоробрі воїни віддають свої життя у боротьбі за незалежність України. Командиру мотопіхотної роти холодноярців Валерію Глєбову посмертно присвоїли звання “Герой України”. Президент передав його донці орден “Золота Зірка”. 

Валерій Глєбов народився 3 жовтня 1970 року в місті Охтирка Сумської області. Він з 2014 року брав участь в АТО та ООС на сході України. Чоловік пройшов шлях від солдата до командира роти. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію оперативного командування "Схід".

Валерій захищав державу від російських окупантів з першого дня повномасштабного вторгнення. Підрозділ під його командуванням утримував ділянку на Ізюмському напрямку і проводив наступальні дії, а згодом вдало організував оборону на Бахмутському векторі. 

Капітан Валерій Глєбов з позивним “Ахіл” загинув 24 листопада 2022 року в бою на Бахмутському напрямку. Його поранило під час мінометного обстрілу. Чоловіка поховали 28 листопада в Охтирці. 

Вічна пам’ять.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України поліцейському із Дніпропетровської області. Також читайте, що Зеленський присвоїв звання Героя України полковнику бригади із Дніпропетровської області. Крім цього, Інформатор повідомляв, що Зеленський присвоїв звання Героя України загиблому воїну Серію Сові із Нікополя.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.