RU

Наслідки смертей пацієнтів: МОЗ відновило ліцензію лікарні імені Руднєва у Дніпрі

Читать на русском

Читать на русском
Наслідки смертей пацієнтів: МОЗ відновило ліцензію лікарні імені Руднєва у Дніпрі
Після оперативних втручань у закладі померли троє пацієнтів

З 14 по 28 листопада у дніпровській лікарні імені Руднєва зупиняли проведення операцій з декількох спеціальностей: дитяча хірургія, дитяча анестезіологія, хірургія, анестезіологія. Такі обмеження вводили вже вдруге, усе через смерті пацієнтів після оперативних втручань у серпні. З 11 людей, стан яких погіршився, померли троє. Тепер же Міністерство охорони здоров’я України відновило дію ліцензії лікарні Руднєва.

Про це йдеться у четвертому пункті наказу МОЗ №2028 від 29 листопада, - повідомляє з посиланням на наказ МОЗ.

Смерті пацієнтів лікарні імені Руднєва

У серпні 2023 року після проведення операцій у лікарні Руднєва у Дніпрі погіршився стан пацієнтів. Загалом мова йшла про 11 постраждалих – 5 дорослих та 6 дітей. В усіх них були різні діагнози та різні операції. Попередньо, погіршення стану пацієнтів пов’язували з тяжкою побічною реакцією на медпрепарати для наркозу.

Усіх пацієнтів, стан яких погіршився, перевели до інших закладів, а діяльність лікарні Руднєва тоді тимчасово призупинили вперше. 11-річний Ілля Шишаков помер 12 серпня. Хлопчику до цього проводили нескладну косметичну операцію. 16 серпня не стало також 32-річного військового, Руслана Коріхова. За попередньою інформацією з власних джерел, мова йшла про знеболювальне з діючою речовиною "Пропофол", яке отримували усі постраждалі у той день. Факти смерті людей розслідують.

У листопаді вже вдруге зупинили проведення операцій у закладі – на два тижні. Тоді ж стало відомо про смерть третьої людини, якій у серпні робили операцію у лікарні Руднєва. В ніч з 13 на 14 листопада у Харкові померла 41-річна Каріна Кравчун. За життя жінки боролися понад 3 місяці у лікарнях Дніпропетровської та Харківської областей.

Троє загиблих пацієнтів
Троє загиблих пацієнтів

Раніше ми писали, що у Дніпрі врятували Захисницю, яка підірвалась на міні та залишилась без ноги. Окрім того, у Дніпрі врятували 45-річного бійця з кулею в голові. Розповідали ми й про те, шо у Дніпропетровській області чоловік підвищував потенцію чаями з мухоморів, його з отруєнням доставили в лікарню.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.