RU

Не стало 41-річної Каріни Кравчук: після операції у лікарні Руднєва у Дніпрі померла третя людина

Читать на русском

Читать на русском
Не стало 41-річної Каріни Кравчук: після операції у лікарні Руднєва у Дніпрі померла третя людина
За фактами смертей вже трьох людей проводять розслідування

З 14 по 28 листопада у дніпровській лікарні імені Руднєва вже вдруге за останні декілька місяців зупинили проведення операцій з декількох спеціальностей: дитяча хірургія, дитяча анестезіологія, хірургія, анестезіологія. Таке рішення схвалило Міністерство охорони здоров’я України. Попередньо, померла третя людина, якій у закладі робили оперативне втручання у серпні.

В ніч з 13 на 14 листопада у лікарні у Харкові померла 41-річна Каріна Кравчун. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на власні джерела.

Як Інформатор дізнався від чоловіка Каріни, жінка працювала медсестрою у хірургічному відділенні Харківської міської лікарні швидкої допомоги. 8 серпня 2023 року її прооперували у лікарні імені Руднєва у Дніпрі. Майже одразу після операції стан жінки погіршився. Спочатку Каріну перевели у інший медичний заклад у Дніпрі, де вона провела майже місяць, згодом – вона повернулася у Харківську область, де майже два місяці за її життя боролися колеги. Нажаль, серце жінки зупинилося через поліорганну недостатність.

У Каріни залишилися неповнолітній син, чоловік та батьки, які мають інвалідності 2-ї групи. Інформатор висловлює співчуття близьким жінки.

Смерті пацієнтів лікарні імені Руднєва

У серпні 2023 року після проведення операцій у лікарні Руднєва у Дніпрі погіршився стан пацієнтів. Загалом мова йшла про 11 постраждалих – 5 дорослих та 6 дітей. В усіх них були різні діагнози та різні операції. Попередньо, погіршення стану пацієнтів пов’язували з тяжкою побічною реакцією на медпрепарати для наркозу.

Усіх пацієнтів, стан яких погіршився, перевели до інших закладів, а діяльність лікарні Руднєва тоді тимчасово призупинили вперше. 11-річний Ілля Шишаков помер 12 серпня. Хлопчику до цього проводили нескладну косметичну операцію. 16 серпня не стало також 32-річного військового, Руслана Коріхова. За попередньою інформацією з власних джерел, мова йшла про знеболювальне з діючою речовиною "Пропофол", яке отримували усі постраждалі у той день. Факти смерті людей розслідують.

Раніше ми писали, що у Дніпрі прооперували 13-річного Родіона з вродженою важкою хворобою. Окрім того, у місті чоловік розбирав холодильник та отруївся фреоном. Повідомляли ми й про те, що в області чоловік підвищував потенцію чаями з мухоморів та отруївся.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.