RU
Головна
Дніпро
16:11, 17 Січня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 17 січня, станом на 13:00 на місці вибуху російської ракети завершили пошуково-рятувальні роботи. Вони тривали 69 годин. Загалом російський теракт забрав життя 44 людей, 5 із них — діти. Доля 20 людей залишається невідомою. Також сьогодні 17 січня під руїнами вдалося знайти тіла ще 3 загиблих — двох дітей та дорослого чоловіка. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка.    “44 життя забрала російська ракета, що поцілила у багатоповерхівку в Дніпрі. Серед загиблих п'ятеро дiтей. Найменшому хлопчику не було й року”, — написав Резніченко. .  Інформатор побував на місці трагедії. Станом на 17 січня 13:00 прибудинкову територію прибрали від уламків. Після завершення пошукових робіт рятувальники вшанували пам'ять загиблих у воєнному злочині хвилиною мовчання.    Ракетний удар рф по багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. На жаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху. Перші подробиці з місця Інформатор публікував тут, а великий фоторепортаж – за посиланням. Рятувальники і місцеві мешканці розбирали завали, на той час було відомо щонайменше про п’ятьох загиблих та кілька десятків постраждалих. Місцеві мешканці та волонтери розповіли, як допомагали розбирати завали. На трагедію у Дніпрі відреагував Президент України Володимир Зеленський, а міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, куди могли цілити росіяни. У місті оголосили триденний траур за загиблими. Патрульні поліцейські, які одними з перших прийшли на допомогу постраждалим, продемонстрували, як виглядали перші хвилини на Перемозі після влучання ворожої ракети. З’явилося відео удару російської ракети по будинку, а у Міноборони спростували версію Олексія Арестовича, ніби сили ППО збили ракету, а вже потім вона влучила у багатоповерхівку. Рятувальна операція тривала 69 годин.  Відео: Руслана Левченко

"Наймолодшому загиблому не було і року", — Валентин Резніченко про завершення пошукових робіт у Дніпрі

Читать на русском

Читать на русском
"Наймолодшому загиблому не було і року", — Валентин Резніченко про завершення пошукових робіт у Дніпрі
російський теракт забрав життя 44 людей. Доля 20 — невідома

У вівторок, 17 січня, станом на 13:00 на місці вибуху російської ракети завершили пошуково-рятувальні роботи. Вони тривали 69 годин. Загалом російський теракт забрав життя 44 людей, 5 із них — діти. Доля 20 людей залишається невідомою.

Також сьогодні 17 січня під руїнами вдалося знайти тіла ще 3 загиблих — двох дітей та дорослого чоловіка. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка. 

 

“44 життя забрала російська ракета, що поцілила у багатоповерхівку в Дніпрі. Серед загиблих п'ятеро дiтей. Найменшому хлопчику не було й року”, — написав Резніченко. . 

Інформатор побував на місці трагедії. Станом на 17 січня 13:00 прибудинкову територію прибрали від уламків. Після завершення пошукових робіт рятувальники вшанували пам'ять загиблих у воєнному злочині хвилиною мовчання.   

Ракетний удар рф по багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня

У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. На жаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху.

Перші подробиці з місця Інформатор публікував тут, а великий фоторепортаж – за посиланням. Рятувальники і місцеві мешканці розбирали завали, на той час було відомо щонайменше про п’ятьох загиблих та кілька десятків постраждалих. Місцеві мешканці та волонтери розповіли, як допомагали розбирати завали.

На трагедію у Дніпрі відреагував Президент України Володимир Зеленський, а міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, куди могли цілити росіяни. У місті оголосили триденний траур за загиблими. Патрульні поліцейські, які одними з перших прийшли на допомогу постраждалим, продемонстрували, як виглядали перші хвилини на Перемозі після влучання ворожої ракети. З’явилося відео удару російської ракети по будинку, а у Міноборони спростували версію Олексія Арестовича, ніби сили ППО збили ракету, а вже потім вона влучила у багатоповерхівку. Рятувальна операція тривала 69 годин. 

Відео: Руслана Левченко

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.