RU
Головна
Дніпро
21:16, 14 Січня
Информатор UA

Интро

Війська рф продовжують тероризувати Україну. 14 січня вони зруйнували багатоповерховий будинок у Дніпрі. В зруйнованих під'їздах налічувались 72 квартири. За інформацією з прописок, це 100-200 людей (близько 50 дітей). Оператор Інформатора відправився на місце. Він зробив знімки цієї трагедії. Як зазначив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, станом на 20:53 понад 100 рятувальників розбирали завали. Працюють медики, кінологи, комунальні служби. Приходять на поміч і мешканці сусідніх будинків. Нагадаємо, раніше ми писали, куди звертатися людям, які втратили житло внаслідок ракетного удару по Дніпру. Також читайте, що Борис Філатов розповів про наслідки влучання у будинок у Дніпрі. Крім цього, Інформатор повідомляв, що українців закликали не ігнорувати тривогу.  Ракетний удар рф по багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. Нажаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху. Перші подробиці з місця Інформатор публікував тут, а великий фоторепортаж – за посиланням. Рятувальники і місцеві мешканці розбирали завали, на той час будо відомо щонайменше про п’ятьох загиблих та кілька десятків постраждалих. Місцеві мешканці та волонтери розповіли, як допомагали розбирати завали. На трагедію у Дніпрі відреагував Президент України Володимир Зеленський, а міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, куди могли цілити росіяни. У місті оголосили триденний траур за загиблими. Патрульні поліцейські, які одними з перших прийшли на допомогу постраждалим, продемонстрували, як виглядали перші хвилини на Перемозі після влучання ворожої ракети. З’явилося відео удару російської ракети по будинку, а у Міноборони спростували версію Олексія Арестовича, ніби сили ППО збили ракету, а вже потім вона влучила у багатоповерхівку. Станом на 2:50 неділі, 15 січня, кількість загиблих зросла до 14, а пошуки постраждалих продовжилися, оскільки під завалами чутно голоси людей. Фото: Дмитро Федоров

Як у Дніпрі виглядає будинок, зруйнований ворожим ударом: фото з місця трагедії

Читать на русском

Читать на русском
Як у Дніпрі виглядає будинок, зруйнований ворожим ударом: фото з місця трагедії
14 січня у Дніпрі сталася трагедія

Війська рф продовжують тероризувати Україну. 14 січня вони зруйнували багатоповерховий будинок у Дніпрі. В зруйнованих під'їздах налічувались 72 квартири. За інформацією з прописок, це 100-200 людей (близько 50 дітей).

Оператор Інформатора відправився на місце. Він зробив знімки цієї трагедії.

Як зазначив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, станом на 20:53 понад 100 рятувальників розбирали завали. Працюють медики, кінологи, комунальні служби. Приходять на поміч і мешканці сусідніх будинків.

Нагадаємо, раніше ми писали, куди звертатися людям, які втратили житло внаслідок ракетного удару по Дніпру. Також читайте, що Борис Філатов розповів про наслідки влучання у будинок у Дніпрі. Крім цього, Інформатор повідомляв, що українців закликали не ігнорувати тривогу

Ракетний удар рф по багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня

У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. Нажаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху.

Перші подробиці з місця Інформатор публікував тут, а великий фоторепортаж – за посиланням. Рятувальники і місцеві мешканці розбирали завали, на той час будо відомо щонайменше про п’ятьох загиблих та кілька десятків постраждалих. Місцеві мешканці та волонтери розповіли, як допомагали розбирати завали.

На трагедію у Дніпрі відреагував Президент України Володимир Зеленський, а міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, куди могли цілити росіяни. У місті оголосили триденний траур за загиблими. Патрульні поліцейські, які одними з перших прийшли на допомогу постраждалим, продемонстрували, як виглядали перші хвилини на Перемозі після влучання ворожої ракети. З’явилося відео удару російської ракети по будинку, а у Міноборони спростували версію Олексія Арестовича, ніби сили ППО збили ракету, а вже потім вона влучила у багатоповерхівку. Станом на 2:50 неділі, 15 січня, кількість загиблих зросла до 14, а пошуки постраждалих продовжилися, оскільки під завалами чутно голоси людей.

Фото: Дмитро Федоров

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.