RU
Головна
Дніпро
09:23, 17 Грудень
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 16 грудня, росіяни завдали ракетного удару по Україні. Ворог поцілив по енергооб'єктах. Через це в деяких регіонах ввели екстрені аварійні відключення світла.  Станом на 17 грудня у Дніпрі та області графіки планових відключень не діють. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію ДТЕК Дніпровські електромережі.  “Просимо набратися терпіння та зберігати спокій. Енергетики країни роблять все можливе, щоб виправити ситуацію”, — йдеться у повідомленні.  Ситуація зі світлом у Дніпрі та області станом на 17 грудня  16 грудня війська рф завдали масованого ракетного удару по Україні.  Через влучання російських ракет в енергооб’єкти у декількох областях, в країні ввели екстрені аварійні відключення світла. Електрики продовжують працювати на місцях влучань  У Кривому Розі ворог забрав життя чотирьох людей. З них 64-річна жінка та молода родина з 1,5 хлопчиком. Їх тіла з-під уламків дістали рятувальники. Ще тринадцятеро людей поранені. Серед них — діти.  Як Дніпро пережив черговий блекаут, читайте тут. Нагадаємо, якщо у вас вдома немає світла та тепла, ви можете скористатися “Пунктами незламності”. Також ви можете набрати воду зі свердловин на лівому березі, а на правому встановили “бочки” з технічною водою.  Нагадаємо, як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання. Писали ми й про те, як довше зберігати продукти, якщо вимкнули світло і не працює холодильник.

Не ховайте свічки та ліхтарики: яка ситуація зі світлом у Дніпрі та області 17 грудня

Читать на русском

Читать на русском
Не ховайте свічки та ліхтарики: яка ситуація зі світлом у Дніпрі та області 17 грудня
У Дніпрі та області вимикатимуть світло

У п’ятницю, 16 грудня, росіяни завдали ракетного удару по Україні. Ворог поцілив по енергооб'єктах. Через це в деяких регіонах ввели екстрені аварійні відключення світла

Станом на 17 грудня у Дніпрі та області графіки планових відключень не діють. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію ДТЕК Дніпровські електромережі. 

“Просимо набратися терпіння та зберігати спокій. Енергетики країни роблять все можливе, щоб виправити ситуацію”, — йдеться у повідомленні. 

Ситуація зі світлом у Дніпрі та області станом на 17 грудня 

16 грудня війська рф завдали масованого ракетного удару по Україні.  Через влучання російських ракет в енергооб’єкти у декількох областях, в країні ввели екстрені аварійні відключення світла. Електрики продовжують працювати на місцях влучань 

У Кривому Розі ворог забрав життя чотирьох людей. З них 64-річна жінка та молода родина з 1,5 хлопчиком. Їх тіла з-під уламків дістали рятувальники. Ще тринадцятеро людей поранені. Серед них — діти. 

Як Дніпро пережив черговий блекаут, читайте тут. Нагадаємо, якщо у вас вдома немає світла та тепла, ви можете скористатися “Пунктами незламності”. Також ви можете набрати воду зі свердловин на лівому березі, а на правому встановили “бочки” з технічною водою. 

Нагадаємо, як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання. Писали ми й про те, як довше зберігати продукти, якщо вимкнули світло і не працює холодильник.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.