RU
Головна
Україна
22:30, 23 Листопада
Информатор UA

Интро

Ворог продовжує завдавати удари по критичній інфраструктурі. Через це українці вимушені сидіти без світла, тепла та інколи води. У цей час постає питання, чим годувати родину.  Як приготувати їжу без електрики та газу — Інформатор розкаже. Корисні поради зібрали журналісти Інформатор Україна.  Найпростіше, що ви можете зробити — це приготувати страви на багатті. Проте цей варіант є ідеальним лише для власників приватних будинків. Але можливий і для мешканців багатоповерхівок. Вам потрібно вийти у двір та розвести вогонь там. Тут в пригоді вам стануть:  металевий посуд; дрова чи посуд; сірники або запальничка. Далі знайдіть зручне місце та розведіть багаття. Над вогнем підвішуємо металевий посуд і починаємо готувати в ньому їжу. Замість посуду можна використовувати мангал.  Газовий примус і портативна газова плита Газовий примус – це пальник, який працює від маленького газового балона. Його головні переваги — легкість та компактність. Для того, щоб ним користуватися, потрібно розкрутити балон, запалити пальник та поставити посуд з їжею на вогонь.  Портативна газова плита може працювати як від централізованої магістралі газопостачання, так і автономно від газового балона. Вага такої плитки невелика і варіюється від 5 до 10 кг. Тож за потреби її можна прихопити з собою. Плюсом також буде швидке нагрівання, що дасть можливість і їжу приготувати, і без гарячої кави не залишитися. Головне – підключити балон потрібної ємності. Раніше ми писали, як довше зберігати продукти, якщо вимкнули світло і не працює холодильник. Писали ми й про те, які електроприлади слід вимкнути ввечері. 

Як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання

Читать на русском

Читать на русском
Як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання
На чому готувати їжу у разі відсутності газу та світла

Ворог продовжує завдавати удари по критичній інфраструктурі. Через це українці вимушені сидіти без світла, тепла та інколи води. У цей час постає питання, чим годувати родину. 

Як приготувати їжу без електрики та газу — Інформатор розкаже. Корисні поради зібрали журналісти Інформатор Україна. 

Найпростіше, що ви можете зробити — це приготувати страви на багатті. Проте цей варіант є ідеальним лише для власників приватних будинків. Але можливий і для мешканців багатоповерхівок. Вам потрібно вийти у двір та розвести вогонь там. Тут в пригоді вам стануть: 

  • металевий посуд;
  • дрова чи посуд;
  • сірники або запальничка.

Далі знайдіть зручне місце та розведіть багаття. Над вогнем підвішуємо металевий посуд і починаємо готувати в ньому їжу. Замість посуду можна використовувати мангал. 

Газовий примус і портативна газова плита

Газовий примус – це пальник, який працює від маленького газового балона. Його головні переваги — легкість та компактність. Для того, щоб ним користуватися, потрібно розкрутити балон, запалити пальник та поставити посуд з їжею на вогонь. 

Портативна газова плита може працювати як від централізованої магістралі газопостачання, так і автономно від газового балона. Вага такої плитки невелика і варіюється від 5 до 10 кг. Тож за потреби її можна прихопити з собою. Плюсом також буде швидке нагрівання, що дасть можливість і їжу приготувати, і без гарячої кави не залишитися. Головне – підключити балон потрібної ємності.

Раніше ми писали, як довше зберігати продукти, якщо вимкнули світло і не працює холодильник. Писали ми й про те, які електроприлади слід вимкнути ввечері

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.