RU

Як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання

Читать на русском

Читать на русском
Як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання
На чому готувати їжу у разі відсутності газу та світла

Ворог продовжує завдавати удари по критичній інфраструктурі. Через це українці вимушені сидіти без світла, тепла та інколи води. У цей час постає питання, чим годувати родину. 

Як приготувати їжу без електрики та газу — Інформатор розкаже. Корисні поради зібрали журналісти Інформатор Україна. 

Найпростіше, що ви можете зробити — це приготувати страви на багатті. Проте цей варіант є ідеальним лише для власників приватних будинків. Але можливий і для мешканців багатоповерхівок. Вам потрібно вийти у двір та розвести вогонь там. Тут в пригоді вам стануть: 

  • металевий посуд;
  • дрова чи посуд;
  • сірники або запальничка.

Далі знайдіть зручне місце та розведіть багаття. Над вогнем підвішуємо металевий посуд і починаємо готувати в ньому їжу. Замість посуду можна використовувати мангал. 

Газовий примус і портативна газова плита

Газовий примус – це пальник, який працює від маленького газового балона. Його головні переваги — легкість та компактність. Для того, щоб ним користуватися, потрібно розкрутити балон, запалити пальник та поставити посуд з їжею на вогонь. 

Портативна газова плита може працювати як від централізованої магістралі газопостачання, так і автономно від газового балона. Вага такої плитки невелика і варіюється від 5 до 10 кг. Тож за потреби її можна прихопити з собою. Плюсом також буде швидке нагрівання, що дасть можливість і їжу приготувати, і без гарячої кави не залишитися. Головне – підключити балон потрібної ємності.

Раніше ми писали, як довше зберігати продукти, якщо вимкнули світло і не працює холодильник. Писали ми й про те, які електроприлади слід вимкнути ввечері

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.