Не "сріблом" єдиним: Наталія Кобзар з Дніпропетровської області виборола “золото” на Паралімпіаді в Парижі

Українські параатлети продовжують здобувати медалі

Українські спортсмени продовжують здобувати перемоги на Паралімпіаді. Змагання розпочалися після проведення Олімпійських ігор. Триватимуть вони до 8 вересня 2024 року.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на відділення НОК України в Дніпропетровській області

Раніше Наталія Кобзар здобула “срібло” у змаганнях з бігу на 200 метрів. “Золото” вона виграла, подолавши дистанцію в 400 метрів у класі Т37. Це третя медаль Наталії з Паралімпійських ігор у кар'єрі. Українські параатлети вибороли вже 44 медалі на Паралімпійських іграх у Парижі.

Нагадаємо, що параатлетка з Дніпропетровської області Оксана Ботурчук виграла “бронзу” на Паралімпіаді. Писали ми й про те, що дніпровська скелелазка Євгенія Казбекова зайняла друге місце на Чемпіонаті Європи у Швейцарії. Інформатор повідомляв, що легкоатлет із Дніпра Кохан виборов “золото” на турнірі у Польщі