Рекорд України: параатлетка з Дніпропетровської області Оксана Ботурчук виграла “бронзу” на Паралімпіаді

Україна отримала ще одну медаль на Паралімпійських іграх

На Паралімпійських іграх в Парижі Україна отримала ще одну медаль. Бігунка Оксана Ботурчук здобула “бронзу”. Вона подолала дистанцію в 400 метрів за 55,67 секунди.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на відділення НОК України у Дніпропетровській області

Це 11-та медаль 39-річної Ботурчук у спортивній кар'єрі на Паралімпіадах. За кількістю нагород Оксана оновила національний рекорд у легкій атлетиці.

Нагадаємо, що легкоатлетка із Дніпра Магучіх стала найкращою спортсменкою серпня в Україні. Писали ми й про те, що дніпровська скелелазка Євгенія Казбекова зайняла друге місце на Чемпіонаті Європи у Швейцарії. Інформатор повідомляв, що легкоатлет із Дніпра Кохан виборов “золото” на турнірі у Польщі