RU

Не з 22:00 до 7:00: у Дніпрі можуть змінити час заборони продажу алкоголю вночі

Читать на русском

Читать на русском
Не з 22:00 до 7:00: у Дніпрі можуть змінити час заборони продажу алкоголю вночі
У Дніпрі можуть змінити час продажу алкоголю у нічний час: документ

У Дніпрі з 2018 року діє заборона на продаж алкоголю вночі — з 22:00 до 7:00. Відповідне рішення розглянули депутати VIII скликання міськради Дніпра. Однак у п'ятницю, 8 березня, з’явився документ, в якому цю заборону пропонують змінити. У міськраді пропонують заборонити продавати алкоголь лише на період дії комендантської години під час дії воєнного стану. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на проєкт рішення сесії міськради Дніпра. 

“Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на час комендантської години в Дніпрі на період дії воєнного стану”, — зазначено в документі. 

Наразі документ ще не розглянули депутати в сесійній залі і він не набрав чинності. Він матиме юридичну силу після того, як народні обранці проголосують за нього на сесії, а потім його має підписати мер міста. 

Проєкт рішення сесії міськради Дніпра
Проєкт рішення сесії міськради Дніпра

Таким чином, якщо документ затвердять, то у дніпрян буде додатково 2 години для купівлі алкоголю ввечері (22:00 - 24:00) і дві години вранці (5:00 - 7:00). У Дніпрі комендантська година діє з 0:00 до 5:00. 

Нагадаємо, що у Верховній Раді хочуть заборонити відключати деяких боржників від комунальних послуг. Крім цього, у Дніпропетровській області заборонили ловити щуку. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області заборонили вилов раків.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.