“Якщо мир для України, якщо вам дуже потрібно, щоб я залишив свій пост, то я готовий. Друга історія – можу поміняти це на НАТО, якщо є такі умови. Одразу [кажу], щоб довго про це не говорити”
Володимир Зеленський, президент України
Ярослава Магучіх поділилася подробицями про своє життя
Відео Інформатор-Дніпро
Легкоатлетка з Дніпра розповіла про світовий рекорд у стрибках у висоту, майбутнє весілля та TikTok
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 31.03.2025
А95+
А95
ДП
ГАЗ
57.99
56.59
56.99
37.52
60.82
57.66
56.82
36.82
61.99
58.99
57.99
37.98
-
52.72
50.01
34.55
61.99
58.99
57.99
37.99
55.62
53.62
52.62
34.99
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
600.31
DOGECOIN (DOGE)
0.17
THETA (THETA)
0.82
LITECOIN (LTC)
83.08
BITCOIN (BTC)
82805.56
Чи вбив Коломойський ФК «Дніпро», чи є надія на відродження команди та що було не так із СК «Дніпро-1»
Відео: Інформатор Дніпро
Про головне щодо дніпровського футболу розповів колишній генеральний директор ФК "Дніпро" Андрій Стеценко
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
Вимолив
Jerry Heil, Monatik, Evgeny Khmara
2
Зцапала-злапала
Boombox
3
Мила моя
Tvorchi
4
Інстинкт
Loboda
5
Ау ау
Sasha Norova, Adam
6
Abracadabra
Lady Gaga
7
Додайте світла
Dorofeeva
8
Врубай
Parfeniuk
9
Мужчина
Alena Omargalieva
10
Anxiety
Doechii
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Неймовірний сморід, сміття і зелена вода: Дніпро «зацвів» вздовж Січеславської Набережної
У Дніпрі на набережній "зацвіла" річка - вона тепер зелена і смердюча
У середу, 10 липня, у Дніпрі на Січеславській Набережній відчули неймовірний сморід. Виявилося, що це «зацвів» Дніпро. Сприяє цьому неймовірна спека. Вода річки біля берега стала яскраво-зеленого кольору.
Оператор Інформатора Денис Чубченко відвідав найбільш популярні ділянки набережної та зафільмував для наших читачів, як це виглядає.
Він побував на Фестивальному причалі та біля ресторану «Поплавок». Картина усюди більш-менш однакова: сильний сморід, «смарагдова» вода та купи сміття.
Також ми побачили, що річка обміліла, утворивши цілі півострови. Скоріш за все, річка позеленіла через аномальну спеку. Але, як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тож пропонуємо вам переглянути наш фоторепортаж.
У середу, 10 липня, у Дніпрі на Січеславській Набережній відчули неймовірний сморідВиявилося, що це «зацвів» ДніпроВода річки біля берега стала яскраво-зеленого кольоруОператор Інформатора Денис Чубченко відвідав найбільш популярні ділянки набережноїНа Фестивальному причалі та біля ресторану «Поплавок»Картина усюди більш-менш однакова: сильний сморід, «смарагдова» вода та купи сміттяТакож ми побачили, що річка обміліла, утворивши цілі півостровиСкоріш за все, річка позеленіла через аномальну спекуСморід і яскраво-зелена вода на Січеславській Набережній«Зацвілий» Дніпро біля ресторану «Поплавок»Вода річки стала яскраво-зеленого кольоруКупи сміття на берегах ДніпраВідчутний сморід на Січеславській Набережній"Парус"Аномальна спека призвела до «зацвітання» річкиЦілі півострови утворилися через обміління річкиВигляд зеленої води на Січеславській НабережнійОбмілілий Дніпро зі «смарагдовою» водоюВода річки набула яскраво-зеленого відтінкуКартина з «зацвілим» ДніпромФестивальний причалФото: Денис ЧубченкоНабережна вкрита сміттям і зеленими водамиДніпро обмілів і покрився сміттямСміття на берегах річки створює неприємний вигляд«Зацвілий» Дніпро біля Фестивального причалуЯк вам?Щороку одне й те самеА це що?Там Монастирський острівОбмілілий Дніпро з яскраво-зеленою водоюВода біля берегу стала зеленоюВид на річку з популярних місць набережноїКамінняЗелена водаМістяни фотографуютьСпека у ДніпріВсі хочуть прохолодиРікаВодоспадЖахІ це наша річка