RU
Головна
Дніпро
10:43, 7 Листопада
Информатор UA

Интро

Медики рятують життя людей, які постраждали під час війни. Кожного дня увесь свій професіоналізм вони направляють на те, щоб допомогти пораненим.Так, у Дніпрі лікують хлопця Івана, який потрапив під розрив міни. Він втратив ноги. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Сергія Риженка, головного лікаря лікарні імені Мечнікова. “Грім та блискавка його вже не злякають... Жахливо! Коли з глибоких ран йде дим, людське тіло згорає. Найсильніші та виважені стають надто чутливими, не справляючись з емоціями. Іван просто нещасний хлопець, який потрапив під розрив міни. Він втратив ноги. Жахливі поранення, з живої тканини йде дим. Ми робимо все, щоб не відпустити його на той світ. Боже, допоможи йому”, – написав він.   Нагадаємо, раніше ми писали, що У лікарні Дніпра рятують студента, біля якого вибухнув снаряд. Також читайте, що лікар з Дніпропетровської області розповів про рятування поранених бійців та біженців  

Втратив ноги: у Дніпрі рятують хлопця, який постраждав від вибуху міни

Читать на русском

Читать на русском
Втратив ноги: у Дніпрі рятують хлопця, який постраждав від вибуху міни
Лікарі Дніпра рятують хлопця, який постраждав від вибуху міни

Медики рятують життя людей, які постраждали під час війни. Кожного дня увесь свій професіоналізм вони направляють на те, щоб допомогти пораненим.Так, у Дніпрі лікують хлопця Івана, який потрапив під розрив міни.

Він втратив ноги. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Сергія Риженка, головного лікаря лікарні імені Мечнікова.

“Грім та блискавка його вже не злякають... Жахливо! Коли з глибоких ран йде дим, людське тіло згорає. Найсильніші та виважені стають надто чутливими, не справляючись з емоціями. Іван просто нещасний хлопець, який потрапив під розрив міни. Він втратив ноги. Жахливі поранення, з живої тканини йде дим. Ми робимо все, щоб не відпустити його на той світ. Боже, допоможи йому”, – написав він.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що У лікарні Дніпра рятують студента, біля якого вибухнув снаряд. Також читайте, що лікар з Дніпропетровської області розповів про рятування поранених бійців та біженців

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.