RU
Головна
Дніпро
17:05, 5 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпрі у лікарні Мечникова рятують 18-річного хлопця з Донецької області. Біля нього вибухнув снаряд, сильно поранивши студента. Першу допомогу йому надали у Покровську, а потім доправили до Дніпра. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост генерального директора лікарні Мечникова Сергія Риженко. "Множинні вогнепальні осколкові поранення обличчя, грудної клітини, спини, черевної стінки, верхніх та нижніх кінцівок. Рвані рани обличчя, носа, забій правої легені. Поранення поперекової ділянки з масивним дефектом. Переломи верхніх та нижніх кінцівок. Мати, батько та сестра під операційною всю ніч ридали", - написав він. Хлопцеві провели операцію. Зараз його життю нічого не загрожує. Попереду довгий курс відновлення та реабілітації. Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують чоловіка, який отримав важке поранення при виїзді з Бахмуту. Також читайте, що в Дніпрі рятують подружжя, яке постраждало внаслідок ракетного удару по АЗС.

У лікарні Дніпра рятують студента, біля якого вибухнув снаряд

Читать на русском

Читать на русском
У лікарні Дніпра рятують студента, біля якого вибухнув снаряд
Ще одне врятоване життя

У Дніпрі у лікарні Мечникова рятують 18-річного хлопця з Донецької області. Біля нього вибухнув снаряд, сильно поранивши студента. Першу допомогу йому надали у Покровську, а потім доправили до Дніпра.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост генерального директора лікарні Мечникова Сергія Риженко.

"Множинні вогнепальні осколкові поранення обличчя, грудної клітини, спини, черевної стінки, верхніх та нижніх кінцівок.
Рвані рани обличчя, носа, забій правої легені. Поранення поперекової ділянки з масивним дефектом. Переломи верхніх та нижніх кінцівок. Мати, батько та сестра під операційною всю ніч ридали", - написав він.

Хлопцеві провели операцію. Зараз його життю нічого не загрожує. Попереду довгий курс відновлення та реабілітації.

Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують чоловіка, який отримав важке поранення при виїзді з Бахмуту. Також читайте, що в Дніпрі рятують подружжя, яке постраждало внаслідок ракетного удару по АЗС.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.