RU
Головна
Дніпро
12:41, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 26 травня, російські війська вдарили по Дніпру. Ракета влучила по поліклініці в АНД районі міста. Загинула щонайменше одна людина, постраждалих – як мінімум 15. Співчуття рідними загиблого висловив Президент України. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію Володимира Зеленського. «Російські терористи вкотре підтверджують свій статус борців з усім гуманним та чесним. Ракетний удар по поліклініці в місті Дніпрі. Станом на зараз одна людина загинула та 15 поранено. На місці триває ліквідація наслідків обстрілу та порятунок постраждалих. Залучені всі необхідні служби. Вічна памʼять загиблому та співчуття рідним. Маємо перемогти цих нелюдів безповоротно та якомога швидше. Тому що наш час – це наші люди. А наші люди – це найдорожче, що є в Україні», - написав Зеленський. Telegram oembed: https://t.me/V_Zelenskiy_official/6375 Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак додав, що порятунок постраждалих досі триває. На місці "прильоту" всі служби, сталося кілька осередків пожеж. «Дві будівлі зайнялися. В цілому вогонь охопив 500 кв. м. Зараз рятувальники приборкують пожежі», - зазначив Сергій Лисак. Ракетний удар по поліклініці Загинула щонайменше одна людина Нагадаємо, що у небі над Дніпром вночі сили ППО збили 5 ракет. Інформатор публікував відео наслідків нічної атаки на Дніпро. Також читайте, що ворог масовано атакував область ракетами та дронами. Публікували ми й перші відео після влучання російської ракети у медзаклад.

Одна людина загинула, 15 поранено: Зеленський відреагував на ракетний удар по поліклініці у Дніпрі

Читать на русском

Читать на русском
Одна людина загинула, 15 поранено: Зеленський відреагував на ракетний удар по поліклініці у Дніпрі
Поранених - щонайменше 15

У п’ятницю, 26 травня, російські війська вдарили по Дніпру. Ракета влучила по поліклініці в АНД районі міста. Загинула щонайменше одна людина, постраждалих – як мінімум 15.

Співчуття рідними загиблого висловив Президент України. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію Володимира Зеленського.

«Російські терористи вкотре підтверджують свій статус борців з усім гуманним та чесним. Ракетний удар по поліклініці в місті Дніпрі. Станом на зараз одна людина загинула та 15 поранено. На місці триває ліквідація наслідків обстрілу та порятунок постраждалих. Залучені всі необхідні служби.

Вічна памʼять загиблому та співчуття рідним. Маємо перемогти цих нелюдів безповоротно та якомога швидше. Тому що наш час – це наші люди. А наші люди – це найдорожче, що є в Україні», - написав Зеленський.

Telegram oembed: https://t.me/V_Zelenskiy_official/6375

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак додав, що порятунок постраждалих досі триває. На місці "прильоту" всі служби, сталося кілька осередків пожеж.

«Дві будівлі зайнялися. В цілому вогонь охопив 500 кв. м. Зараз рятувальники приборкують пожежі», - зазначив Сергій Лисак.

Ракетний удар по поліклініці
Ракетний удар по поліклініці
Загинула щонайменше одна людина
Загинула щонайменше одна людина

Нагадаємо, що у небі над Дніпром вночі сили ППО збили 5 ракет. Інформатор публікував відео наслідків нічної атаки на Дніпро. Також читайте, що ворог масовано атакував область ракетами та дронами. Публікували ми й перші відео після влучання російської ракети у медзаклад.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.