RU
Головна
Дніпро
11:55, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 26 травня, росія вчинила черговий злочин проти мирного міста. У Дніпрі ракета влучила по одному з медзакладів. Попередньо, є загиблі і постраждалі. Наслідки влучання з’ясовують фахівці. З’явилися перші кадри з лікарні, на яких видно масштаб руйнувань. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікації в Instagram місцевого мешканця, Василя. У медзакладі є постраждалі   Нагадаємо, що у небі над Дніпром вночі сили ППО збили 5 ракет. Інформатор публікував відео наслідків нічної атаки на Дніпро. Також читайте, що ворог масовано атакував область ракетами та дронами.

У Дніпрі російські нелюди поцілили ракетою по медзакладу: перші відео з місця

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі російські нелюди поцілили ракетою по медзакладу: перші відео з місця
Ракета влучила по лікарні у Дніпрі

У п’ятницю, 26 травня, росія вчинила черговий злочин проти мирного міста. У Дніпрі ракета влучила по одному з медзакладів. Попередньо, є загиблі і постраждалі. Наслідки влучання з’ясовують фахівці.

З’явилися перші кадри з лікарні, на яких видно масштаб руйнувань. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікації в Instagram місцевого мешканця, Василя.

У медзакладі є постраждалі
У медзакладі є постраждалі

 

Нагадаємо, що у небі над Дніпром вночі сили ППО збили 5 ракет. Інформатор публікував відео наслідків нічної атаки на Дніпро. Також читайте, що ворог масовано атакував область ракетами та дронами.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.