RU
Головна
Дніпро
15:59, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

Через ворожі обстріли 23 листопада вся Україна поринула в повну темряву. Зникли світло, зв’язок та Інтернет. Проте експерти говорять, що тотального блекауту в країні ще не було. Тому українцям не варто розслаблятися та слід бути готовими до будь-якого розвитку подій.  Запасіться ліхтариками, свічками, водою, їжею та утепліть домівки. Такі поради дала радниця голови Дніпропетровської ОВА Наталія Бабаченко, — пише Інформатор.  На жаль, через російські обстріли енергосистема України знесилена. Енергетики докладають неймовірних зусиль, щоб повернути світло у наші домівки. Цими вихідними мешканці Дніпра та області відчули невеличке ослаблення у відключеннях енергетики. Та ліміти, які виділили в “Укренерго”, вичерпали. У понеділок, 28 листопада, Дніпропетровська область та інші регіони країни повернулися до екстрених відключень.  “Від ранку ввели екстрені відключення, тому ми живемо з економією постійно. І хочу сказати про те, що весь цей опалювальний сезон і вся ця зима у нас повинна пройти під гаслом “економія”, бо по-іншому просто не буде. Потрібно споживати електроенергію лише в тих об’ємах, які життєво необхідні”, — зазначила Наталія Бабаченко.  Ба більше, якщо вам дали електрику - це не означає, що можна увімкнути праску, пральну машину, бойлер та інше. Потрібно дуже жорстко економити та вмикати пристрої по черзі.  Нагадаємо,  що приготувати їсти, якщо немає світла. Також читайте, як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання. Писали ми й про те, де у Дніпрі та області знаходяться “Пункти незламності”.

“Опалювальний сезон у нас повинен пройти під гаслом “економія”: чи був вже блекаут у Дніпрі та області

Читать на русском

Читать на русском
“Опалювальний сезон у нас повинен пройти під гаслом “економія”: чи був вже блекаут у Дніпрі та області
“Опалювальний сезон у нас повинен пройти під гаслом “економія”

Через ворожі обстріли 23 листопада вся Україна поринула в повну темряву. Зникли світло, зв’язок та Інтернет. Проте експерти говорять, що тотального блекауту в країні ще не було. Тому українцям не варто розслаблятися та слід бути готовими до будь-якого розвитку подій. 

Запасіться ліхтариками, свічками, водою, їжею та утепліть домівки. Такі поради дала радниця голови Дніпропетровської ОВА Наталія Бабаченко, — пише Інформатор. 

На жаль, через російські обстріли енергосистема України знесилена. Енергетики докладають неймовірних зусиль, щоб повернути світло у наші домівки. Цими вихідними мешканці Дніпра та області відчули невеличке ослаблення у відключеннях енергетики. Та ліміти, які виділили в “Укренерго”, вичерпали. У понеділок, 28 листопада, Дніпропетровська область та інші регіони країни повернулися до екстрених відключень. 

“Від ранку ввели екстрені відключення, тому ми живемо з економією постійно. І хочу сказати про те, що весь цей опалювальний сезон і вся ця зима у нас повинна пройти під гаслом “економія”, бо по-іншому просто не буде. Потрібно споживати електроенергію лише в тих об’ємах, які життєво необхідні”, — зазначила Наталія Бабаченко

Ба більше, якщо вам дали електрику - це не означає, що можна увімкнути праску, пральну машину, бойлер та інше. Потрібно дуже жорстко економити та вмикати пристрої по черзі. 

Нагадаємо,  що приготувати їсти, якщо немає світла. Також читайте, як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання. Писали ми й про те, де у Дніпрі та області знаходяться “Пункти незламності”.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.