RU
Головна
Дніпро
10:02, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 8 грудня, в Дніпро прийшла негода. Дороги і тротуари міста перетворилися на ковзанку. Тому з самого ранку працює техніка, ліквідовує наслідки негоди. Так, станом на 7:00 в роботі 59 одиниць посипної техніки. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міської ради. Окрім цього, працює 9 навантажувачів, 16 одиниць техніки та 500 дорожніх робітників (на тротуарах, зупинках громадського транспорту). В першу чергу забезпечується безпека руху на особливо небезпечних ділянках - мости, шляхопроводи, підйоми та спуски доріг. Дороги обробляються комбінованою сумішшю (відсів + сіль), піщано-соляною сумішшю для кращого зчеплення з дорожнім покриттям. Наразі роботи тривають, дощ продовжується, тому утворюється новий лід. Техніка зайшла на друге коло. Прохання до водіїв: не виїжджайте в місто на особистому транспорті або хоча б поступайтеся спецтранспорту. Платон Бережний

Ожеледиця в Дніпрі: як ліквідовують наслідки негоди

Читать на русском

Читать на русском
Ожеледиця в Дніпрі: як ліквідовують наслідки негоди
Негода в Дніпрі

У четвер, 8 грудня, в Дніпро прийшла негода. Дороги і тротуари міста перетворилися на ковзанку. Тому з самого ранку працює техніка, ліквідовує наслідки негоди.

Так, станом на 7:00 в роботі 59 одиниць посипної техніки. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міської ради.

Окрім цього, працює 9 навантажувачів, 16 одиниць техніки та 500 дорожніх робітників (на тротуарах, зупинках громадського транспорту). В першу чергу забезпечується безпека руху на особливо небезпечних ділянках - мости, шляхопроводи, підйоми та спуски доріг. Дороги обробляються комбінованою сумішшю (відсів + сіль), піщано-соляною сумішшю для кращого зчеплення з дорожнім покриттям.

Наразі роботи тривають, дощ продовжується, тому утворюється новий лід. Техніка зайшла на друге коло. Прохання до водіїв: не виїжджайте в місто на особистому транспорті або хоча б поступайтеся спецтранспорту.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.