RU
Головна
Дніпро
15:09, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

У День Захисників та Захисниць України парамедикиня з Дніпра Маргарита Турчак розказала про побут на війні. Також дівчина розповіла про підготовку до зими та провела невеличку екскурсію всередині евакуаційного автомобіля. А ще - нагадала, якою ціною наші воїни боронять Україну.  Перед виїздом на передову необхідно уважно оглянути автівку аби техніка не підвела та перевірити, чи безпечний маршрут, - пише Інформатор із посиланням на онлайн-конференцію каналу "Відкритий".  Так, за словами Маргарити Турчак, якщо правильно підготуватися до виїзду - можна уникнути зайвої небезпеки. Тож їхній екіпаж поки що під обстріли не потрапляв. Попри постійну допомогу пораненим парамедики у їхньому підрозділі забезпечені усім необхідним.  "У нас прекрасний командир. Він досліджує повністю нашу автівку - дивиться, щоб було все і навіть більше. Навіть те, що нам може не знадобитись - щоб воно у нас просто десь було", - розповіла Маргарита.    Парамедикиня вийшла на зв'язок просто із евакуаційного автомобіля, тож провела невеличку екскурсію. Маргарита показала місця, на яких вивозять поранених бійців, цілий комплект різноманітного медичного обладнання, як то дефібрилятори, засоби для вимірювання тиску чи проведення кардіограми. "Ціла купа ящичків, шухлядочок, де є ціла купа всього корисного, що ми задіюємо в роботі. Декілька рюкзаків парамедика на випадок, якщо потрібно виходити зі швидкої і надавати допомогу вже в полі", - каже Маргарита.  Що ж до побуту - іноді вдається переночувати у будівлях з ліжками та водопостачанням, а от в польових умовах привести себе до ладу - ціла історія, каже парамедикиня.  "Я намагаюсь в будь-якому випадку привести себе до ладу, бо це принаймні нагадує мені про цивільне життя. Так я почуваю себе ліпше, коли є змога вмитись", - додає дівчина.  Тож аби випрати речі чи помитися використовують одноразові душі та вологі серветки, а коли є змога - гріють воду. Часто допомагають жителі навколишніх населених пунктів - пускають в душ чи баню.  Також Маргарита нагадала про те, якою ціною наші Захисники тримають позиції та б'ють ворога. За словами дівчини, попри усі жарти про армію рф - ворог все ж сильний і підступний.  "Цей контрнаступ - зараз це привід для радості. Та коли все закінчиться - ми маємо осягнути все, що ми втратили, всіх тих людей, яких ми втратили", - додала Маргарита. Тож не забуваємо, що росія втрачає непотріб, а ми - втрачаємо найкращих.  Нагадаємо, раніше ми писали співробітників Інформатора, які пішли на війну. Також, ми публікували інтерв'ю із засновницями БФ "Патронус".

Парамедикиня з Дніпра розказала про побут на війні та показала евакуаційний транспорт з середини

Читать на русском

Читать на русском
Парамедикиня з Дніпра розказала про побут на війні та показала евакуаційний транспорт з середини
Парамедкиня з Дніпра розказала про побут на війні

У День Захисників та Захисниць України парамедикиня з Дніпра Маргарита Турчак розказала про побут на війні. Також дівчина розповіла про підготовку до зими та провела невеличку екскурсію всередині евакуаційного автомобіля. А ще - нагадала, якою ціною наші воїни боронять Україну

Перед виїздом на передову необхідно уважно оглянути автівку аби техніка не підвела та перевірити, чи безпечний маршрут, - пише Інформатор із посиланням на онлайн-конференцію каналу "Відкритий". 

Так, за словами Маргарити Турчак, якщо правильно підготуватися до виїзду - можна уникнути зайвої небезпеки. Тож їхній екіпаж поки що під обстріли не потрапляв. Попри постійну допомогу пораненим парамедики у їхньому підрозділі забезпечені усім необхідним. 

"У нас прекрасний командир. Він досліджує повністю нашу автівку - дивиться, щоб було все і навіть більше. Навіть те, що нам може не знадобитись - щоб воно у нас просто десь було", - розповіла Маргарита. 

 

Парамедикиня вийшла на зв'язок просто із евакуаційного автомобіля, тож провела невеличку екскурсію. Маргарита показала місця, на яких вивозять поранених бійців, цілий комплект різноманітного медичного обладнання, як то дефібрилятори, засоби для вимірювання тиску чи проведення кардіограми.

"Ціла купа ящичків, шухлядочок, де є ціла купа всього корисного, що ми задіюємо в роботі. Декілька рюкзаків парамедика на випадок, якщо потрібно виходити зі швидкої і надавати допомогу вже в полі", - каже Маргарита. 

Що ж до побуту - іноді вдається переночувати у будівлях з ліжками та водопостачанням, а от в польових умовах привести себе до ладу - ціла історія, каже парамедикиня. 

"Я намагаюсь в будь-якому випадку привести себе до ладу, бо це принаймні нагадує мені про цивільне життя. Так я почуваю себе ліпше, коли є змога вмитись", - додає дівчина. 

Тож аби випрати речі чи помитися використовують одноразові душі та вологі серветки, а коли є змога - гріють воду. Часто допомагають жителі навколишніх населених пунктів - пускають в душ чи баню. 

Також Маргарита нагадала про те, якою ціною наші Захисники тримають позиції та б'ють ворога. За словами дівчини, попри усі жарти про армію рф - ворог все ж сильний і підступний. 

"Цей контрнаступ - зараз це привід для радості. Та коли все закінчиться - ми маємо осягнути все, що ми втратили, всіх тих людей, яких ми втратили", - додала Маргарита.

Тож не забуваємо, що росія втрачає непотріб, а ми - втрачаємо найкращих. 

Нагадаємо, раніше ми писали співробітників Інформатора, які пішли на війну. Також, ми публікували інтерв'ю із засновницями БФ "Патронус".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.