RU
Головна
Дніпро
14:14, 18 Березня
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, увечері 17 березня на перехресті вулиці Січових Стрільців та Святослава Хороброго сталася ДТП. Зіштовхнулися Volkswagen та машина пожежників MAN. Внаслідок аварії, Volkswagen перекинувся на дах.  Відео моменту аварії зафільмувала камера зовнішнього спостереження. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Ситуаційний центр Дніпра.    Судячи з відео, ДТП сталася о 22:23. На кадрах видно, як машина MAN їхав по Січових Стрільців в напрямку проспекту Яворницького. В цей момент по Святослава Хороброго їхав Volkswagen в напрямку “Нагорки”. На відео помітно, як водій Volkswagen не надав перевагу в русі рятувальникам, які їхали з проблисковими маячками. І в цей момент сталося зіткнення. Внаслідок аварії Volkswagen перекинувся на дах.  Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Набережній Перемоги Chevrolet врізався у білборд та перекинувся. Внаслідок ДТП водій загинув на місці події. Окрім того, момент аварії зафільмувала камера зовнішнього спостереження. Писали й про те, як покарали нетверезого водія, який після святкування Нового року Volkswagen спричинив у Дніпрі ДТП з перекинутим авто та постраждалими.

Перекинувся на дах: у Дніпрі на Січових Стрільців Volkswagen зіштовхнувся з MAN рятувальників, відео моменту аварії

Читать на русском

Читать на русском
Перекинувся на дах: у Дніпрі на Січових Стрільців Volkswagen зіштовхнувся з MAN рятувальників, відео моменту аварії
На щастя, обійшлося без постраждалих

У п’ятницю, увечері 17 березня на перехресті вулиці Січових Стрільців та Святослава Хороброго сталася ДТП. Зіштовхнулися Volkswagen та машина пожежників MAN. Внаслідок аварії, Volkswagen перекинувся на дах. 

Відео моменту аварії зафільмувала камера зовнішнього спостереження. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Ситуаційний центр Дніпра. 

 

Судячи з відео, ДТП сталася о 22:23. На кадрах видно, як машина MAN їхав по Січових Стрільців в напрямку проспекту Яворницького. В цей момент по Святослава Хороброго їхав Volkswagen в напрямку “Нагорки”. На відео помітно, як водій Volkswagen не надав перевагу в русі рятувальникам, які їхали з проблисковими маячками. І в цей момент сталося зіткнення. Внаслідок аварії Volkswagen перекинувся на дах. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Набережній Перемоги Chevrolet врізався у білборд та перекинувся. Внаслідок ДТП водій загинув на місці події. Окрім того, момент аварії зафільмувала камера зовнішнього спостереження. Писали й про те, як покарали нетверезого водія, який після святкування Нового року Volkswagen спричинив у Дніпрі ДТП з перекинутим авто та постраждалими.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.