RU
Головна
Дніпро
18:53, 1 Вересня
Информатор UA

Интро

У День знань у школах традиційно лунають перші дзвоники. Але цього року через повномасштабну війну все інакше. Заради безпеки учнів уроки проходитимуть у онлайн-режимі. Інформатор відправся у центр міста й поцікавився в батьків та учнів їх думкою про дистанційне навчання. Думки були різними. Хтось зі школярів сумує за своїми товаришами та жаліється, що не може освоїти матеріал без вчителя поруч. Інші ж радіють і кажуть, що тепер можна нічого не робити Дивиться наше опитування нижче. Дякуємо, що залишаєтесь з нами, ми вас дуже любимо! Детальніше про те, як будуть працювати дніпровські школи цього року, можна дізнатися у цьому матеріалі. Нагадаємо, раніше ми писали, які виші потрапили втоп-200 найкращих університетів України. Ачитайте про зміни у шкільній програмі.

Перше вересня без першого дзвоника: що думають учні та батьки Дніпра про дистанційне навчання

Читать на русском

Через війну діти вимушені навчатися вдома

Читать на русском
Перше вересня без першого дзвоника:  що думають учні та батьки Дніпра про дистанційне навчання

Через війну діти вимушені навчатися вдома

У День знань у школах традиційно лунають перші дзвоники. Але цього року через повномасштабну війну все інакше. Заради безпеки учнів уроки проходитимуть у онлайн-режимі. 

Інформатор відправся у центр міста й поцікавився в батьків та учнів їх думкою про дистанційне навчання.

Думки були різними. Хтось зі школярів сумує за своїми товаришами та жаліється, що не може освоїти матеріал без вчителя поруч. Інші ж радіють і кажуть, що тепер “можна нічого не робити”. 

Дивиться наше опитування нижче. Дякуємо, що залишаєтесь з нами, ми вас дуже любимо!

Детальніше про те, як будуть працювати дніпровські школи цього року, можна дізнатися у цьому матеріалі.

Нагадаємо, раніше ми писали, які виші потрапили в топ-200 найкращих університетів України. А тут читайте про зміни у шкільній програмі. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.