RU
Головна
Україна
18:08, 17 Січня
Информатор UA

Интро

Подорожувати з ще більшим рівнем комфорту невдовзі стане реально. Окрім оновленого меню та покращення сервісу, у поїздах Інтерсіті+ встановили перші термінали Starlink. Їх вже протестували на практиці. Тестування Wi-fi на базі Starlink пройшло успішно. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова. "Старлінки" тестували протягом 100 днів на різних маршрутах, а невдовзі повідомили про такі результати: доступність на маршруті 97%;   швидкість до 100 Мбіт/с. На цей час передали вже 450 терміналів, доставити “Укрзалізниці” ще одну партію планують вже наступного місяця. До кінця року Старлінками забезпечать всі поїзди Інтерсіті+. Це дасть змогу українцям переглядати фільми, надсилати повідомлення чи працювати під час поїздок. Telegram oembed: https://t.me/zedigital/2799 Раніше ми писали, що “Укрзалізниця” запустила мобільний додаток. Та нагадуємо, що у поїздах Інтерсіті+ повернули гарячі обіди.  Юлія Безверхня

Перший потяг "Укрзалізниці" обладнали "Старлінком"

Читать на русском

Читать на русском
Перший потяг "Укрзалізниці" обладнали "Старлінком"
"Старлінки" тестували протягом 100 днів на різних маршрутах

Подорожувати з ще більшим рівнем комфорту невдовзі стане реально. Окрім оновленого меню та покращення сервісу, у поїздах Інтерсіті+ встановили перші термінали Starlink. Їх вже протестували на практиці.

Тестування Wi-fi на базі Starlink пройшло успішно. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова.

"Старлінки" тестували протягом 100 днів на різних маршрутах, а невдовзі повідомили про такі результати:

  • доступність на маршруті 97%;  
  • швидкість до 100 Мбіт/с.

На цей час передали вже 450 терміналів, доставити “Укрзалізниці” ще одну партію планують вже наступного місяця. До кінця року Старлінками забезпечать всі поїзди Інтерсіті+. Це дасть змогу українцям переглядати фільми, надсилати повідомлення чи працювати під час поїздок.

Telegram oembed: https://t.me/zedigital/2799

Раніше ми писали, що “Укрзалізниця” запустила мобільний додаток. Та нагадуємо, що у поїздах Інтерсіті+ повернули гарячі обіди

Юлія Безверхня

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.