RU
Головна
Реклама
14:10, 19 Жовтня
Информатор UA

Интро

Не завжди дітям та підліткам вистачає того обсягу знань, які надають у школах. У таких випадках на допомогу приходять репетитори чи спеціальні школи, які надають такі послуги. Наприклад, репетиторський центр «Алгоритм» у Дніпрі. Навчають у ньому як учнів 1-11 класів, так і студентів, по усім основним дисциплінам: математика, фізики, біологія, хімія, історія, українська та англійська мови. А ще – цілеспрямовано готують до здачі ЗНО, ДПА чи НМТ. «Алгоритм» заснували у Донецьку. У 2014 році його діяльність перенесли до Дніпра. У складі колективу педагогів – понад три десятки фахівців своєї справи. Усі вони – дипломовані фахівці у своїх галузях, які мають багаторічний успішний досвід підготовки учнів. Центр «Алгоритм» забезпечує учнів усіма необхідними матеріалами, тож вам необхідне лише бажання навчатися та підвищувати свій рівень знань. Випускники центру поступають на бюджетні місця не тільки в українські, а і в закордонні вищі навчальні заклади. Тут роблять навчання простим і доступним, а дітей навчають самостійно працювати над завданнями та бути впевненими у своїх знаннях. Заняття проводять як офлайн, так і онлайн. З урахуванням побажань клієнтів складають зручний графік відвідувань. Навчання можливе у трьох форматах: індивідуальне, у невеликих групах по 2-3 людини по індивідуальній програмі, або групові – по 6-7 учнів. Навчання в «Алгоритмі» - одне з найбільш доступних у Дніпрі. Вартість занять в центрі – від 117 гривень за 60 хвилин. Окрім того, діє система знижок на навчання: на вивчення декількох дисциплін, для дітей-сиріт, дітей, що мають інвалідність, дітей учасників бойових дій. А ще, якщо в центрі займається одна дитина із родини, то для другої – знижка на усі предмети. До 31 жовтня проходить основний набір на навчання у центрі по усім предметам на навчальний рік 2022/2023 років. Для запису необхідно пройти безкоштовне попереднє тестування. На нього можна записатися зателефонувавши адміністратору, або на сайті за посиланням. Контакти: вулиця 152-ї Дивізії, 3 (099) 643-55-33 (067) 643-55-33 вулиця Робоча, 146 (066) 663-55-33 (068) 663-55-33 вулиця Нижньодніпровська, 17 (ТРЦ «Караван») (066) 603-55-33 (067) 603-55-33 Більше інформації можна дізнатися на сайті та в соцмережах:         Сайт: algoritm.co.ua         Instagram: instagram.com/algoritm.dp         Facebook: facebook.com/algoritm.dp Репетиторський центр «Алгоритм» у Дніпрі Заняття проводять як офлайн, так і онлайн Навчання можливе у трьох форматах До 31 жовтня проходить основний набір на навчання Рекламний матеріал      

Підготовка до ЗНО та репетиторство у Дніпрі: центр «Алгоритм» запрошує на навчання

Читать на русском

Читать на русском
Підготовка до ЗНО та репетиторство у Дніпрі: центр «Алгоритм» запрошує на навчання
Репетиторський центр «Алгоритм»

Не завжди дітям та підліткам вистачає того обсягу знань, які надають у школах. У таких випадках на допомогу приходять репетитори чи спеціальні школи, які надають такі послуги. Наприклад, репетиторський центр «Алгоритм» у Дніпрі. Навчають у ньому як учнів 1-11 класів, так і студентів, по усім основним дисциплінам: математика, фізики, біологія, хімія, історія, українська та англійська мови. А ще – цілеспрямовано готують до здачі ЗНО, ДПА чи НМТ.

«Алгоритм» заснували у Донецьку. У 2014 році його діяльність перенесли до Дніпра. У складі колективу педагогів – понад три десятки фахівців своєї справи. Усі вони – дипломовані фахівці у своїх галузях, які мають багаторічний успішний досвід підготовки учнів.

Центр «Алгоритм» забезпечує учнів усіма необхідними матеріалами, тож вам необхідне лише бажання навчатися та підвищувати свій рівень знань. Випускники центру поступають на бюджетні місця не тільки в українські, а і в закордонні вищі навчальні заклади. Тут роблять навчання простим і доступним, а дітей навчають самостійно працювати над завданнями та бути впевненими у своїх знаннях.

Заняття проводять як офлайн, так і онлайн. З урахуванням побажань клієнтів складають зручний графік відвідувань. Навчання можливе у трьох форматах: індивідуальне, у невеликих групах по 2-3 людини по індивідуальній програмі, або групові – по 6-7 учнів.

Навчання в «Алгоритмі» - одне з найбільш доступних у Дніпрі. Вартість занять в центрі – від 117 гривень за 60 хвилин. Окрім того, діє система знижок на навчання: на вивчення декількох дисциплін, для дітей-сиріт, дітей, що мають інвалідність, дітей учасників бойових дій. А ще, якщо в центрі займається одна дитина із родини, то для другої – знижка на усі предмети.

До 31 жовтня проходить основний набір на навчання у центрі по усім предметам на навчальний рік 2022/2023 років. Для запису необхідно пройти безкоштовне попереднє тестування. На нього можна записатися зателефонувавши адміністратору, або на сайті за посиланням.

Контакти:

вулиця 152-ї Дивізії, 3

вулиця Робоча, 146

вулиця Нижньодніпровська, 17 (ТРЦ «Караван»)

Більше інформації можна дізнатися на сайті та в соцмережах:

Репетиторський центр «Алгоритм» у Дніпрі
Репетиторський центр «Алгоритм» у Дніпрі
Заняття проводять як офлайн, так і онлайн
Заняття проводять як офлайн, так і онлайн
Навчання можливе у трьох форматах
Навчання можливе у трьох форматах
До 31 жовтня проходить основний набір на навчання
До 31 жовтня проходить основний набір на навчання

Рекламний матеріал

 

 

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.