RU
Головна
Область
12:53, 25 Січня
Информатор UA

Интро

21 січня у бою з ворогом не стало бійця ЗСУ Тузкова Олександра Геннадійовича. Він загинув поблизу населеного пункту Берестове у Бахмутському районі. Йому було 46 років. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Кам’янську районну державну адміністрацію.  Ще до початку широкомасштабного наступу росіян Олександр проживав у місті Святогірськ Донецької області. У квіті його дім знищила російська ракета. Разом із близькими він переїхав у П’ятихатки, зареєструвався, як переселенець.  В червні його мобілізували до лав ЗСУ. Проходив службу на посаді водія мотопіхотного батальйону. Загинув 21 січня на бахмутському напрямку. Прощання із загиблим Захисником відбулося 25 січня об 11:30 на Алеї Слави у місті П’ятихатки.  Раніше ми писали, що на запорізькому напрямку 18 січня загинули Сугай Іван та старший солдат Могилевцев Віктор із Дніпропетровської області. Також Інформатор писав, що у боях за Соледар загинув “азовець” із Дніпра Юрій Коротов. Писали ми й про те, що у боях на Сході країни 9 січня загинув аеророзвідник із Дніпра з позивним “Каспер” Закржевський Сергій. 

Пішов боронити рідний Донбас: на війні загинув 46-річний боєць Олександр Тузков

Читать на русском

Читать на русском
Пішов боронити рідний Донбас: на війні загинув 46-річний боєць Олександр Тузков
У квітні його дім у Святогірську знищила російська ракета

21 січня у бою з ворогом не стало бійця ЗСУ Тузкова Олександра Геннадійовича. Він загинув поблизу населеного пункту Берестове у Бахмутському районі. Йому було 46 років.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Кам’янську районну державну адміністрацію. 

Ще до початку широкомасштабного наступу росіян Олександр проживав у місті Святогірськ Донецької області. У квіті його дім знищила російська ракета. Разом із близькими він переїхав у П’ятихатки, зареєструвався, як переселенець. 

В червні його мобілізували до лав ЗСУ. Проходив службу на посаді водія мотопіхотного батальйону. Загинув 21 січня на бахмутському напрямку. Прощання із загиблим Захисником відбулося 25 січня об 11:30 на Алеї Слави у місті П’ятихатки. 

Раніше ми писали, що на запорізькому напрямку 18 січня загинули Сугай Іван та старший солдат Могилевцев Віктор із Дніпропетровської області. Також Інформатор писав, що у боях за Соледар загинув “азовець” із Дніпра Юрій Коротов. Писали ми й про те, що у боях на Сході країни 9 січня загинув аеророзвідник із Дніпра з позивним “Каспер” Закржевський Сергій. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.