RU
Головна
Область
19:02, 24 Січня
Информатор UA

Интро

18 січня у боях у Запорізькій області загинув Сугай Іван Васильович. Він гідно боронив українську землю від російських загарбників. Йому було 59 років. До початку широкомасштабного вторгнення Сугай Іван працював на ПХЗ та “Пат” “Дніпровагонмаш”. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Кам'янську районну державну адміністрацію. Після початку широкомасштабного наступу 27 лютого 2022 року Івана мобілізували до ЗСУ. Життя Захисника обірвалося 18 січня у Запорізькій області. У нього залишилися дружина, дві доньки, два брати та шість сестер.   Прощання відбудеться 25 січня о 1️0:15 у провулку Зірковий, 14. Панахида пройде об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 12:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній. Раніше Інформатор повідомляв, що у боях за Україну загинув 25-річний мешканець Дніпропетровської області Байстрюченко Дмитро. Також ми писали, що за Незалежність України загинув 25-річний Захисник із Дніпропетровської області Віталій Логвінов. Окрім того, ми писали, що у шпиталі перестало битися серце 49-річного солдата з Дніпропетровської області Владислав Дуплій

На запорізькому напрямку загинув боєць із Кам’янського Сугай Іван

Читать на русском

Читать на русском
На запорізькому напрямку загинув боєць із Кам’янського Сугай Іван
У нього залишилися дружина, дві доньки, два брати та шість сестер.

18 січня у боях у Запорізькій області загинув Сугай Іван Васильович. Він гідно боронив українську землю від російських загарбників. Йому було 59 років.

До початку широкомасштабного вторгнення Сугай Іван працював на ПХЗ та “Пат” “Дніпровагонмаш”. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Кам'янську районну державну адміністрацію.

Після початку широкомасштабного наступу 27 лютого 2022 року Івана мобілізували до ЗСУ. Життя Захисника обірвалося 18 січня у Запорізькій області. У нього залишилися дружина, дві доньки, два брати та шість сестер.  

Прощання відбудеться 25 січня о 1️0:15 у провулку Зірковий, 14. Панахида пройде об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 12:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.

Раніше Інформатор повідомляв, що у боях за Україну загинув 25-річний мешканець Дніпропетровської області Байстрюченко Дмитро. Також ми писали, що за Незалежність України загинув 25-річний Захисник із Дніпропетровської області Віталій Логвінов. Окрім того, ми писали, що у шпиталі перестало битися серце 49-річного солдата з Дніпропетровської області Владислав Дуплій

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.