RU
Головна
Дніпро
21:05, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

Із перших днів повномасштабного вторгнення Владислав записався в ряди добровольців. До війни навчався в Національному університеті імені Ярослава Мудрого. На жаль, його життя обірвалось на 21 році життя. Владислав був звичайним хлопцем з єврейської родини. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Федерацію єврейської громади України. При житті Захисник займався дзюдо з 6 років. Неодноразово виборював нагороди на різних чемпіонатах у Дніпропетровській області та в рамках всеукраїнських турнірів. Вічна пам’ять герою. Раніше Інформатор повідомляв, що у бою за Україну загинув 26-річний солдат із Дніпропетровської області Олександр Понятовський. Окрім того, в бою з агресором віддав своє життя 43-річний Захисник Олексій Каплан. Також читайте, що б'ючись за Україну, загинув солдат з Дніпропетровської області Сергій Рєзнік.

Пішов добровольцем на фронт: на війні загинув Захисник із Дніпра Владислав Шеїн

Читать на русском

Читать на русском
Пішов добровольцем на фронт: на війні загинув Захисник із Дніпра Владислав Шеїн
Він загинув на 22 році життя

Із перших днів повномасштабного вторгнення Владислав записався в ряди добровольців. До війни навчався в Національному університеті імені Ярослава Мудрого. На жаль, його життя обірвалось на 21 році життя.

Владислав був звичайним хлопцем з єврейської родини. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Федерацію єврейської громади України.

При житті Захисник займався дзюдо з 6 років. Неодноразово виборював нагороди на різних чемпіонатах у Дніпропетровській області та в рамках всеукраїнських турнірів. Вічна пам’ять герою.

Раніше Інформатор повідомляв, що у бою за Україну загинув 26-річний солдат із Дніпропетровської області Олександр Понятовський. Окрім того, в бою з агресором віддав своє життя 43-річний Захисник Олексій Каплан. Також читайте, що б'ючись за Україну, загинув солдат з Дніпропетровської області Сергій Рєзнік.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.