RU
Головна
Область
14:53, 23 Січня
Информатор UA

Интро

У Кривому Розі безвісти зник 38-річний Олег Позігун. 12 січня чоловік пішов з дому та не повернувся. Де він може знаходитися зараз - невідомо.  Поліції важлива будь-яка інформація. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію ГУНП у Дніпропетровській області.  Оновлено: чоловіка знайшли. З ним все добре.  Прикмети: на вигляд 40 років, зріст 190 - 192 см, середньої статури, обличчя овальне, волосся коротке темне, очі темні, брови густі, губи тонкі.   Був одягнутий: шапка чорна, куртка з капюшоном чорна, сині джинси, черевики чорні. Нагадаємо, що у Кривому Розі три тижні розшукують 45-річного чоловіка. Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області шукають Сергія Хрюніна. Писали ми й про те, що у Дніпропетровській області шукають 31-річного чоловіка. Також читайте, що шукають літнього чоловіка, який потребує медичної допомоги.

Пішов з дому та зник: у Кривому Розі розшукують 38-річного Олега Позігуна

Читать на русском

Читать на русском
Пішов з дому та зник: у Кривому Розі розшукують 38-річного Олега Позігуна
Потрібна допомога свідків

У Кривому Розі безвісти зник 38-річний Олег Позігун. 12 січня чоловік пішов з дому та не повернувся. Де він може знаходитися зараз - невідомо. 

Поліції важлива будь-яка інформація. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію ГУНП у Дніпропетровській області. 

Оновлено: чоловіка знайшли. З ним все добре. 

Прикмети: на вигляд 40 років, зріст 190 - 192 см, середньої статури, обличчя овальне, волосся коротке темне, очі темні, брови густі, губи тонкі.  

Був одягнутий: шапка чорна, куртка з капюшоном чорна, сині джинси, черевики чорні.

Нагадаємо, що у Кривому Розі три тижні розшукують 45-річного чоловіка. Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області шукають Сергія Хрюніна. Писали ми й про те, що у Дніпропетровській області шукають 31-річного чоловіка. Також читайте, що шукають літнього чоловіка, який потребує медичної допомоги.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.