RU
Головна
Область
12:04, 14 Грудень
Информатор UA

Интро

У Новомосковському районі розшукують 31-річного Дмитра Журавльова. За попередньою інформацією, брат бачив його в останнє влітку, після сварки. Зараз на телефон не відповідає.  Поліції необхідна допомога свідків. Про це повідомляє Інформатор.  Прикмети: зріст 190 сантиметрів, худорлявий, волосся русе, в'ється, борода рудувата. Особливі прикмети: в районі лівого ока шрам, на ногах варикоз, немає передніх зубів.  Якщо ви бачили Дмитра чи знаєте, де він може знаходитися, будь ласка, повідомте у Дніпровський відділ поліції за номером (096) 285-80-00. Нагадаємо, у Дніпрі розшукують 32-річну жінку. Також читайте, що у Кам'янському розшукують безвісти зниклого 58-річного чоловіка. Окрім того, українців просять не публікувати в соцмережах дані зниклих безвісти. 

У Дніпропетровській області шукають 31-річного чоловіка

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області шукають 31-річного чоловіка
Потрібна допомога свідків

У Новомосковському районі розшукують 31-річного Дмитра Журавльова. За попередньою інформацією, брат бачив його в останнє влітку, після сварки. Зараз на телефон не відповідає

Поліції необхідна допомога свідків. Про це повідомляє Інформатор. 

Прикмети: зріст 190 сантиметрів, худорлявий, волосся русе, в'ється, борода рудувата.

Особливі прикмети: в районі лівого ока шрам, на ногах варикоз, немає передніх зубів. 

Якщо ви бачили Дмитра чи знаєте, де він може знаходитися, будь ласка, повідомте у Дніпровський відділ поліції за номером (096) 285-80-00.

Нагадаємо, у Дніпрі розшукують 32-річну жінку. Також читайте, що у Кам'янському розшукують безвісти зниклого 58-річного чоловіка. Окрім того, українців просять не публікувати в соцмережах дані зниклих безвісти. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.