RU
Головна
Область
07:14, 22 Грудень
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області розшукують Сергія Володимировича Хрюніна. Чоловік зник ще у 2006 році. Зараз йому може бути 52 роки. Мешканців Дніпра та області просять допомогти у пошуках. Відомо, що Сергій зник в серпні 2006 року. Він мешкав на вулиці 8-го березня у Слобожанському. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на власні джерела. Якщо ви бачили Сергія, або знаєте, де він може знаходитись, повідомте про це в поліцію за номером (096) 285-80-00. Будь-яка інформація може виявитись корисною. Раніше ми також писали, що в Дніпрі розшукують 70-річну жінку. Окрім того, у Дніпропетровській області шукають 28-річного чоловіка. Повідомляли ми і про те, що 31-річного Дмитра Журавльова шукають у Новомосковському районі.

Зник ще 2006 року: у Дніпропетровській області шукають Сергія Хрюніна

Читать на русском

Читать на русском
Зник ще 2006 року: у Дніпропетровській області шукають Сергія Хрюніна
Чоловіка шукають 12 років

У Дніпропетровській області розшукують Сергія Володимировича Хрюніна. Чоловік зник ще у 2006 році. Зараз йому може бути 52 роки. Мешканців Дніпра та області просять допомогти у пошуках.

Відомо, що Сергій зник в серпні 2006 року. Він мешкав на вулиці 8-го березня у Слобожанському. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на власні джерела.

Якщо ви бачили Сергія, або знаєте, де він може знаходитись, повідомте про це в поліцію за номером (096) 285-80-00. Будь-яка інформація може виявитись корисною.

Раніше ми також писали, що в Дніпрі розшукують 70-річну жінку. Окрім того, у Дніпропетровській області шукають 28-річного чоловіка. Повідомляли ми і про те, що 31-річного Дмитра Журавльова шукають у Новомосковському районі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.