Плавець з Дніпра Олександр Желтяков здобув “бронзу” в складі естафети на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Змагання проходили у Сербії з 17 по 23 червня: Желтяков виборов ще одну нагороду

18-річний плавець з Дніпра Олександр Желтяков на чемпіонаті Європи у складі естафети 4х100 метрів комплексним плаванням здобув “бронзу”. Спочатку українські атлети взяли лідерство, однак на "останньому басейні" поступилися австралійцям і полякам, відставши від переможців на 0,09 секунди. Змагання проходили у Сербії, у Белграді, з 17 по 23 червня.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на відділення НОК України в Дніпропетровській області

Це вже не перша перемога плавця з Дніпра на чемпіонаті Європи в Белграді. На цих змаганнях Желтяков здобув “золото” на дистанції 200 метрів на спині. Результати ж естафети наступні:

1. Австрія - 3:33,41;
  2. Польща - 3:33,44;
  3. Україна - 3:33,50.

Також Олександр Желтяков та ще 10 атлетів з Дніпропетровської області представлятимуть Україну на літніх Олімпійських іграх у Парижі. Церемонія відкриття пройде 26 липня 2024 року.

Нагадаємо, що спортсменка Євгенія Казбекова з Дніпра представлятиме Україну на Олімпіаді в Парижі. Ще писали, що Україна перемогла Словаччину на Євро-2024. І писали, що дніпровський легкоатлет Михайло Кохан здобув "бронзу" на турнірі у Польщі