RU

Понад 1 мільярд гривень: які дороги відремонтують у Дніпропетровській області у 2023 році

Читать на русском

Читать на русском
Понад 1 мільярд гривень: які дороги відремонтують у Дніпропетровській області у 2023 році
У 2023 році відремонтують низку доріг

У 2023 році на ремонт та утримання доріг у Дніпропетровській області передбачили 1 мільярд 46 мільйонів гривень. Із них 96 мільйонів гривень — обласні кошти. А значна частина грошей надходить з Дорожнього фонду. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА. 

За ці кошти відремонтують 12 доріг в Синельниківському, Дніпровському, Новомосковському та Криворізькому районах. Протяжність доріг складає понад 190 кілометрів. 

Також в проєкті передбачений капітальний ремонт за 765 мільйонів гривень автошляху у Криворізькому районі, яка є частиною об’їзної. Зазначається, що проєкт дозволить розвантажити міські дороги та скоротить час доставки вантажів у деокуповані південні регіони. 

Ще 40 мільйонів спрямують на відновлення мосту у Криворізькому районі, який повністю зруйнований через війну. Крім того, 250 мільйонів гривень підуть на утримування доріг взимку та ямковий ремонт. 

“Передбачені на цей рік кошти – лише на частину запланованого. Загальна вартість проєктів – понад 5,5 млрд грн. Це фінансування ще не виділене. Але щоб в майбутньому розпочати роботи, не марнуючи часу, підготувалися. Провели низку закупівельних процедур. Вони – на найближчі два роки”, — зазначили в Дніпропетровській ОВА.

Нагадаємо, що з бюджету 2024 року пропонують виділити майже 550 мільйонів гривень на завершення будівництва метро у Дніпрі. Також ми писали, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті хочуть звести “Вежі” з паркінгом на 800 машин. Ще у Дніпрі на проспекті Миру хочуть побудувати ЖК

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.