RU

Попереду – кваліфікація Ліги Європи: СК "Дніпро-1" зіграв у нічию з “Панатінаїкосом" та вилетів з Ліги Чемпіонів

Під час гри травмувався голкіпер дніпрян

1 серпня СК “Дніпро-1” зіграв з “Панатінаїкосом". Матч проходив в Атенах, на стадіоні “Апостолоса Ніколаїдіса”. Закінчився він нічиєю.

Далі спортклубівці продовжать виступи у кваліфікації Ліги Європи. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт СК “Дніпро-1”.

Господарі розпочали активніше, але у стартові 10 хвилин чотири їх кутові удари небезпечними не були. Грецька команда відкрила рахунок. Шпорар перекинув м’яч через голкіпера “Дніпра-1”. Спортклубівці відігрались швидко. Довбик отримав пас від Мірошніченка, пішов на чотирьох захисників, переграв опонентів та забив гол.

Після забитого голу дніпряни почали грати значно впевненіше. На 32-й хвилині спортклубівці провели комбінацію, яку ударом з лінії карного майданчику завершував Рубчинський, але голкіпер «Панатінаїкосу» впорався зі слизьким м’ячем. На це греки відповіли своєю атакою. Волинець ціною травми врятував дніпрян від гола. Їм довелося змінювати у першому таймі голкіпера. Знову перевагу віддали юному Кінарейкіну.

Дніпряни провели різку контратаку, і Довбик забив гол. Його скасували  через те, що автор гольової передачі Бланко підіграв собі рукою.

На 53-й хвилині Рубчинський перехопив м’яч на чужій половині поля, але його прохід завершився лише кутовим. Але саме цій кутовий у виконанні Мірошніченка завершився взяттям воріт. Сарапій перестрибнув усіх і спрямував м’яч у сітку.

Дніпрянам залишалося забити лише один гол, щоб перевести гру у додатковий час. На 69-й хвилині Олександр Кучер проводить потрійну заміну, підсилюючи атаку. Господарі одразу ж провели результативну атаку, котру знову завершив Шпорар. А ще за кілька хвилин спортклубівці залишилися у меншості – арбітр показав червону картку Танчику.

Гра завершилась рахунком 2:2. 25 липня СК "Дніпро-1" програв "Панатінаїкосу" з рахунком 3:1, тож за результатами двох матчів дніпряни мають 5 пропущених м'ячів та 3 забиті м'ячі. Вони вилетіли до 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи, там команда гратиме проти "Славії".

Раніше ми писали, що яхтсменка з Дніпра Софія Науменко стала чемпіонкою світу з вітрильного спорту. Окрім того, екс-півзахисник «Дніпра» Євген Коноплянка знайшов собі новий клуб в Європі. Повідомляв Інформатор і про те, що в акваторії Дніпра проходили змагання з вітрильного спорту.