Попри два видалення: СК «Дніпро-1» відстояв нічию у матчі Ліги Конференцій

Команда з Дніпра зіграла 1:1 зі «Спартаком» зі Трнави

У середу, 23 серпня, спортивний клуб «Дніпро-1» провів перший матч плей-оф Ліги Конференцій УЄФА. Команда з Дніпра зіграла внічию 1:1 зі «Спартаком» із Трнави. Матч видався тяжким, адже у складі «спортклубівців» вилучили двох гравців.

Вже на п’ятій хвилині матчу «червону» картку за фол останньої надії отримав Едуард Сарапій. Спочатку арбітр дав захиснику лише «жовту», але після перегляду відео VAR змінив рішення – пряме вилучення з поля. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу СК «Дніпро-1».

На початку другого тайму «Спартак» відкрив рахунок - Офорі змістився з флангу у центр і завдав удар, після якого м’яч рикошетом від ноги Горбунова і поперечини опустився у сітку воріт. Через десять хвилин СК зрівняв – у караному майданчику завалили Гуцуляка, пенальті реалізував Піхальонок. На 89-й хвилині другу «жовту» отримав Ігор Когут, тож «Дніпро-1» залишився вдев’ятьох на останніх хвилинах, проте команда змогла відстояти нічию 1:1.

Виконуючий обов’язки головного тренера СК «Дніпро-1» Валерій Городов прокоментував підсумки першого матчу раунду плей-офф Ліги Конференцій. Він подякував футболістам, які відстояли нічию попри вилучення.

«Це для нас був важкий матч. Ви розумієте, що грати 100 хвилин у меншості  – це дуже важко. Хочу подякувати усім гравцям, персоналу і особливо нашим вболівальникам за підтримку. А футболістам подякую за якість гри і за терпіння. Вони молодці.

Після вилучення план повністю змінився. Нам треба було тримати м’яч, грати в пас, перекривати зони і реалізовувати власні моменти. Позаду тільки перший тайм протистояння. Попереду буде друга гра і думаю, що ви побачите зміни», - зазначив Валерій Городов.

Номінально домашній для СК «Дніпро-1» матч пройде за тиждень у словацьких Кошицях. Якщо команда з Дніпра програє - вилетить з єврокубків сезону 2023/2024.

Раніше ми писали, що склад СК "Дніпро-1" поповнився бразильським форвардом. Окрім того, легкоатлет з Дніпра Михайло Кохан прокоментував дискваліфікацію та виступ на Чемпіонаті світу. Розповідали ми й про те, що головний тренер спортивного клубу «Дніпро-1» Олександр Кучер подав у відставку після програшу «Оболоні».