СК "Дніпро-1" програв київській "Оболоні": головний тренер подає у відставку

Матч проходив на стадіоні «Авангард» у місті Ужгороді

У неділю, 20 серпня, СК “Дніпро-1” зіграв з “Оболонню”. Матч проходив на стадіоні «Авангард» у місті Ужгороді. Для дніпрян він закінчився поразкою (1:2).

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт СК “Дніпро-1”.

Під час матчу в Ужгороді було +36, тому взагалі грати футболістам було дуже непросто. Відкрив рахунок Піхальонок. Він реалізував пенальті. Дніпряни грали активно та у першому таймі цілком контролювали події на полі.

У другому таймі кияни провели стрімку контратаку, і Тарануха потужно пробив під поперечину у ближній кут – 1:1. На 83-й хвилині «Оболонь» провела різку контратаку – Груша пройшов через пів поля і видав м’яч на хід Краснопіру. Він з близької відстані переграв Кінарейкіна, вивівши киян вперед. У підсумку дніпряни поступилися супернику. Гра закінчилась з рахунком 1:2.