RU

“Приклад людських стосунків”: у Дніпрі знайшли молоде подружжя з песиком, чиє фото облетіло всю мережу

Читать на русском

Читать на русском
“Приклад людських стосунків”: у Дніпрі знайшли молоде подружжя з песиком, чиє фото облетіло всю мережу
Фото Насті, Дем'яна та песика із Дніпра облетіло всю соцмережу

Днями мережею почали ширити фото молодої пари із Дніпра з песиком. Це — Настя, Дем’ян та їх 6-річний шпіц Каспік. Вони стали прикладом людських стосунків та кохання. 

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію мера міста Бориса Філатова. 

“Я не переповідатиму тут історію цих людей. Вам достатньо знати, що це просто гідний приклад людських стосунків. Вона – розумниця та красуня. Він – Герой, котрому є на кого покластися у житті. І собака в них дуже товариський. Вкрав моє серце із перших секунд нашого знайомства”, — написав він. 

Настя та Дем'ян
Настя та Дем'ян

Виявилося, що 26-річний Дем’ян отримав поранення 11 квітня 2023 року під Кремінною. Тоді він потрапив під ворожий обстріл. З поранень — перебита кістка ноги та легеня. На жаль, ногу довелося ампутувати. 

“Я пам’ятаю вибух. Перша думка, яка промайнула в голові: “Все, я без ноги”. Хоча я дивлюся, нога на місці. Значить, думаю, все заживе. Все добре буде. Мене тяжко вивозили з цього лісу (Серебрянські ліси — ред.). Там година чи півтори потрібно. У мене ще легеня була пробита. Ще задихався по дорозі. Думав, не доїду. Дуже тяжко було, думки”, — ділиться Дем’ян

Фото молодої пари із Дніпра облетіло всю соцмережу
Фото молодої пари із Дніпра облетіло всю соцмережу

Нагадаємо, що подружжя розповіло про тяжкий шлях реабілітації після "прильоту" по АЗС у Дніпрі. Також читайте, що у Дніпрі одружились волонтерка та Захисник. Писали ми й про те, що у пологовому будинку Дніпра народилась трійня

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.