RU

У пологовому будинку Дніпра народилась трійня: як привітали подружжя

Читать на русском

Читать на русском
У пологовому будинку Дніпра народилась трійня: як привітали подружжя
Удруге за 25 років: у пологовому будинку Дніпра народилась трійня

11 травня у Дніпрі вдруге за 25 років народилась трійня. Про те, що під серцем Наталя виношує трьох крихіток, жінка дізналася на першому УЗД. Спочатку в неї був шок, але підтримка чоловіка врешті заспокоїла. 

Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради. Першою народилась дівчинка Меланія, другою – Стафанія й останнім був хлопчик – Назар. 

Вони житимуть у великій родині. Адже подружжя вже має двох дітей — 12-річну Єлизавету та 6-річного Захара. Новоспечений батько Дмитро каже, що виховувати 5-х дітей буде нелегко, але вони впораються. 

“Звичайно, спочатку така новина сприймається важко для родини, яка вже має двох дітей, але потім розумієш, що все можливо, і якщо Господь дає дітей, то дасть і сил їх виховати. Захар та Єлизавета дуже зраділи, чекають сестричок і братика вдома”, — каже Дмитро.  

Зараз малюки та їхня матуся готуються до виписки. Щасливим батькам 5-х дітей подарували сертифікат на 50 тисяч гривень. 

Інформатор повідомляв, коли школярі Дніпра підуть на літні канікули. Раніше ми писали, що у Дніпрі у родини нацгвардійців народилося немовля. Писали ми й про те,  кого у 2022 році народилося у Дніпропетровській області більше

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.