RU
Головна
Область
11:22, 11 Січня
Информатор UA

Интро

10 січня в селі Чабанове у Криворізькому районі в місцевому ставку знайшли тіла 5-річної дівчинки та 9-річного хлопчика. Вдень діти пішли гуляти, та коли не повернулися, їх почали шукати батьки. До поліції вони звернулися після 18:00.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.  Виявилось, що діти гуляли по замерзлому ставку та провалилися під кригу. Хлопчика та дівчинку дістали на берег та намагалися реанімувати. На жаль, врятувати їх не вдалось. Нагадаємо, що стало відомо, від чого загинули двоє хлопчиків, яких знайшли мертвими у Кривому Розі. Писали ми й про те, що у Павлограді за гаражами знайшли розчленоване тіло чоловіка. Також читайте, що у Нікополі в гаражному кооперативі знайшли тіла хлопця та дівчини.

Провалилися під кригу: у ставку у Дніпропетровській області знайшли тіла двох дітей

Читать на русском

Читать на русском
Провалилися під кригу: у ставку у Дніпропетровській області знайшли тіла двох дітей
У Дніпропетровській області двоє дітей провалилися під кригу

10 січня в селі Чабанове у Криворізькому районі в місцевому ставку знайшли тіла 5-річної дівчинки та 9-річного хлопчика. Вдень діти пішли гуляти, та коли не повернулися, їх почали шукати батьки. До поліції вони звернулися після 18:00. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. 

Виявилось, що діти гуляли по замерзлому ставку та провалилися під кригу. Хлопчика та дівчинку дістали на берег та намагалися реанімувати. На жаль, врятувати їх не вдалось.

Нагадаємо, що стало відомо, від чого загинули двоє хлопчиків, яких знайшли мертвими у Кривому Розі. Писали ми й про те, що у Павлограді за гаражами знайшли розчленоване тіло чоловіка. Також читайте, що у Нікополі в гаражному кооперативі знайшли тіла хлопця та дівчини.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.