RU
Головна
Дніпро
17:39, 10 Січня
Информатор UA

Интро

9 листопада у Кривому Розі зникли 8-річний Георгій Ковальов та 6-річний Данило Литенець. Вони пішли з місця мешкання і не повернулись. 8 грудня дітей знайшли мертвими охоронці в кар’єрі Інгулецького гірничозбагачувального комбінату.  До 8 грудня підприємство було зачинено. Коли співробітники приступили до роботи, вони знайшли тіла хлопчиків та повідомили до органів. Стала відома причина смерті дітей. Згідно з результатами експертизи, вони померли від переохолодження. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Кривий Ріг.  Малюки були без верхнього одягу. Один з них лежав на висоті, інший — внизу кар’єра. Під час поверхневого огляду дітей правоохоронці тілесних ушкоджень не виявили. Нагадаємо, раніше ми писали, що зниклого безвісти чоловіка, якого шукали у Дніпрі, знайшли мертвим. Також читайте, що у Павлограді 61-річного чоловіка знайшли мертвим. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі шестимісячна дитина померла через декілька годин після щеплення.

Стало відомо, від чого загинули двоє хлопчиків, яких знайшли мертвими у Кривому Розі

Читать на русском

Читать на русском
Стало відомо, від чого загинули двоє хлопчиків, яких знайшли мертвими у Кривому Розі
Стала відома причина смерті двох хлопчиків у Кривому Розі

9 листопада у Кривому Розі зникли 8-річний Георгій Ковальов та 6-річний Данило Литенець. Вони пішли з місця мешкання і не повернулись. 8 грудня дітей знайшли мертвими охоронці в кар’єрі Інгулецького гірничозбагачувального комбінату. 

До 8 грудня підприємство було зачинено. Коли співробітники приступили до роботи, вони знайшли тіла хлопчиків та повідомили до органів. Стала відома причина смерті дітей. Згідно з результатами експертизи, вони померли від переохолодження. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Кривий Ріг

Малюки були без верхнього одягу. Один з них лежав на висоті, інший — внизу кар’єра. Під час поверхневого огляду дітей правоохоронці тілесних ушкоджень не виявили.

Нагадаємо, раніше ми писали, що зниклого безвісти чоловіка, якого шукали у Дніпрі, знайшли мертвим. Також читайте, що у Павлограді 61-річного чоловіка знайшли мертвим. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі шестимісячна дитина померла через декілька годин після щеплення.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.