RU
Головна
Дніпро
15:15, 26 Травня
Информатор UA

Интро

Вдень 26 травня росія завдала ракетного удару по поліклініці Дніпра. На місце прильоту приїхали мер Дніпра Борис Філатов та перший заступник голови ОВА Володимир Орлов. Вони розповіли, за яких умов відбулась атака і що відомо про постраждалих та зниклих безвісти. А також - про переселенців, які мешкали в лікарні.  Об’єктом атаки росіян на цей раз стала колишня міська поліклініка №1. Зараз тут  філіал станції швидкої допомоги. Також тут працювали з людьми, які мають ментальні розлади. Передбачаючи вкиди російської пропаганди про “військові бази”, Філатов заявив:  “Держава-терорист розпочне інформаційну кампанію, що тут були війська–”натівці”. Суто цивільний об’єкт, суто тероризм. Тому ніяких військових тут ніколи не було”.  Удар стався під час перезмінки. Мер назвав це дивом, адже загиблих могло бути значно більше. Проте є зниклі безвісти. За словами Філатова, рятувальники вже загасили вогонь, триває пошук зниклих.  Володимир Орлов розповів, що серед зниклих безвісти – троє лікарів. Він такж повідомив про поточний стан постраждалих: 25 людей травмовано, 19 осіб шпиталізовано. серед постраждалих – двоє дітей 3 та 6 років. Двоє людей загинуло: одного вразив уламок ракети, коли той проходив повз, іншого дістали з-під завалів. За словами першого заступника голови ОВА Володимира Орлова, на першому і другому поверсі вівся амбулаторний прийом. На третьому поверсі мешкали переселенці, але в квітні вони поїхали. Втім, Орлов припускає, що не всі здали помешкання. Тому будуть розбиратись. 

Ракета прилетіла під час перезмінки, шукають лікарів: коментар мера Дніпра і заступника голови ОВА

Читать на русском

Читать на русском
Ракета прилетіла під час перезмінки, шукають лікарів: коментар мера Дніпра і заступника голови ОВА
Ракетний удар забрав життя щонайменш двох людей, є постраждалі і зниклі безвісти

Вдень 26 травня росія завдала ракетного удару по поліклініці Дніпра. На місце прильоту приїхали мер Дніпра Борис Філатов та перший заступник голови ОВА Володимир Орлов. Вони розповіли, за яких умов відбулась атака і що відомо про постраждалих та зниклих безвісти. А також - про переселенців, які мешкали в лікарні. 

Об’єктом атаки росіян на цей раз стала колишня міська поліклініка №1. Зараз тут  філіал станції швидкої допомоги. Також тут працювали з людьми, які мають ментальні розлади. Передбачаючи вкиди російської пропаганди про “військові бази”, Філатов заявив: 

“Держава-терорист розпочне інформаційну кампанію, що тут були війська–”натівці”. Суто цивільний об’єкт, суто тероризм. Тому ніяких військових тут ніколи не було”. 

Удар стався під час перезмінки. Мер назвав це дивом, адже загиблих могло бути значно більше. Проте є зниклі безвісти. За словами Філатова, рятувальники вже загасили вогонь, триває пошук зниклих. 

Володимир Орлов розповів, що серед зниклих безвісти – троє лікарів. Він такж повідомив про поточний стан постраждалих: 25 людей травмовано, 19 осіб шпиталізовано. серед постраждалих – двоє дітей 3 та 6 років. Двоє людей загинуло: одного вразив уламок ракети, коли той проходив повз, іншого дістали з-під завалів. За словами першого заступника голови ОВА Володимира Орлова, на першому і другому поверсі вівся амбулаторний прийом. На третьому поверсі мешкали переселенці, але в квітні вони поїхали. Втім, Орлов припускає, що не всі здали помешкання. Тому будуть розбиратись. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.