RU
Головна
Дніпро
11:18, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 26 травня, у Дніпрі пролунав потужний звук вибуху. Після нього у місті оголосили повітряну тривогу. Так, ворог поцілив по медзакладу. На жаль, є постраждалі.  Наразі інформація уточнюється. Про це пише Інформатор з посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.  “Єдине офіційне джерело інформації - обласна військова адміністрація. Не розповсюджуйте зайвого. Не поширюйте фейки”, — звернувся до громадян він. Нагадаємо, що у небі над Дніпром сили ППО збили 5 ракет. Інформатор публікував відео наслідків нічної атаки на Дніпро. Також читайте, що ворог масовано атакував область ракетами та дронами.

Вибух у Дніпрі: росіяни вдень поцілили по медзакладу, є постраждалі

Читать на русском

Читать на русском
Вибух у Дніпрі: росіяни вдень поцілили по медзакладу, є постраждалі
Подробиці вибуху у Дніпрі

У п’ятницю, 26 травня, у Дніпрі пролунав потужний звук вибуху. Після нього у місті оголосили повітряну тривогу. Так, ворог поцілив по медзакладу. На жаль, є постраждалі. 

Наразі інформація уточнюється. Про це пише Інформатор з посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака. 

“Єдине офіційне джерело інформації - обласна військова адміністрація. Не розповсюджуйте зайвого. Не поширюйте фейки”, — звернувся до громадян він.

Нагадаємо, що у небі над Дніпром сили ППО збили 5 ракет. Інформатор публікував відео наслідків нічної атаки на Дніпро. Також читайте, що ворог масовано атакував область ракетами та дронами.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.