RU
Головна
Дніпро
15:53, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер, 29 вересня, військові рф завдали ракетного удару по АТП у Дніпрі. В результаті один чоловік загинув, ще п'ятеро дістали поранення. Також ще двоє чоловіків зникли без вісти. Проте рятувальники під час розбирання завалів виявили тіло одного з них. Це вже другий загиблий через атаку. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко. "Тіло другого загиблого щойно знайшли під завалами на транспортному підприємстві у Дніпрі. Там триває пошукова операція після нічного удару російського «Іскандера». На цей час ворожа атака забрала два життя, п’ятеро людей поранені. Рятувальники продовжують шукати ще одного зниклого з ночі співробітника АТП", - написав він. Раніше ми повідомляли про те, що Київ надасть Дніпру 30 пасажирських автобусів. Також писали, що лишилося від АТП після удару російських ракет по Дніпру

Ракетна атака по АТП у Дніпрі: з-під завалів дістали тіло другого загиблого

Читать на русском

Ще один чоловік вважається зниклим

Читать на русском
Ракетна атака по АТП у Дніпрі: з-під завалів дістали тіло другого загиблого

Ще один чоловік вважається зниклим

У четвер, 29 вересня, військові рф завдали ракетного удару по АТП у Дніпрі. В результаті один чоловік загинув, ще п'ятеро дістали поранення. Також ще двоє чоловіків зникли без вісти. Проте рятувальники під час розбирання завалів виявили тіло одного з них.

Це вже другий загиблий через атаку. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко.

"Тіло другого загиблого щойно знайшли під завалами на транспортному підприємстві у Дніпрі. Там триває пошукова операція після нічного удару російського «Іскандера». На цей час ворожа атака забрала два життя, п’ятеро людей поранені. Рятувальники продовжують шукати ще одного зниклого з ночі співробітника АТП", - написав він.

Раніше ми повідомляли про те, що Київ надасть Дніпру 30 пасажирських автобусів. Також писали, що лишилося від АТП після удару російських ракет по Дніпру

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.