RU
Головна
Дніпро
10:52, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

Надвечір 29 вересня російські війська завдали ракетного удару по Дніпру. Як результат – одна людина загинула, ще п’ятеро отримали поранення. Удари прийшлися по житловому кварталу і транспортному підприємству. Стало відомо, що по Дніпру поцілили ракетами «Іскандер». Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу ДСНС Дніпропетровської області. У ДСНС повідомили, що через «приліт» по місту загинув 60-річний чоловік. Ще трьох людей ушпиталили, вони у стані середньої тяжкості. Ще двоє – лікуються вдома. «Ворожа ракета знищила транспортне підприємство. Згоріли 52 автобуси, ще 98 – пошкоджені. Всі споруди на території серйозно понівечені. У місті є руйнування 4 п’ятиповерхівок, гімназії, котельні, магазину, адмінбудівель. Пошкоджені 6 авто. Надзвичайники виявили воронку діаметром 7 метрів та глибиною 2 метри», - зазначили у ДСНС. Рятувальники продовжують роботу на місцях ударів – з’ясовують масштаби руйнувань. Як виглядає середмістя Дніпра після ворожого ракетного удару – дивіться тут. Також ми казали, що через ракетний удар у Дніпрі автобуси ходитимуть з затримками: список маршрутів тут. Роботу автобусів №146А призупинили. Куди звернутися постраждалим від ракетного удару по Дніпру - дивіться за посиланням.

Ворог поцілив «Іскандерами» по житловому кварталу і транспортному підприємству: подробиці атаки Дніпра від рятувальників

Читать на русском

Одна людина загинула, ще 5 – поранені

Читать на русском
Ворог поцілив «Іскандерами» по житловому кварталу і транспортному підприємству: подробиці атаки Дніпра від рятувальників

Одна людина загинула, ще 5 – поранені

Надвечір 29 вересня російські війська завдали ракетного удару по Дніпру. Як результат – одна людина загинула, ще п’ятеро отримали поранення. Удари прийшлися по житловому кварталу і транспортному підприємству.

Стало відомо, що по Дніпру поцілили ракетами «Іскандер». Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу ДСНС Дніпропетровської області.

У ДСНС повідомили, що через «приліт» по місту загинув 60-річний чоловік. Ще трьох людей ушпиталили, вони у стані середньої тяжкості. Ще двоє – лікуються вдома.

«Ворожа ракета знищила транспортне підприємство. Згоріли 52 автобуси, ще 98 – пошкоджені. Всі споруди на території серйозно понівечені. У місті є руйнування 4 п’ятиповерхівок, гімназії, котельні, магазину, адмінбудівель. Пошкоджені 6 авто. Надзвичайники виявили воронку діаметром 7 метрів та глибиною 2 метри», - зазначили у ДСНС.

Рятувальники продовжують роботу на місцях ударів – з’ясовують масштаби руйнувань.

Як виглядає середмістя Дніпра після ворожого ракетного удару – дивіться тут. Також ми казали, що через ракетний удар у Дніпрі автобуси ходитимуть з затримками: список маршрутів тут. Роботу автобусів №146А призупинили. Куди звернутися постраждалим від ракетного удару по Дніпру - дивіться за посиланням.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.