RU
Головна
Дніпро
17:46, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Захисники та Захисниці України мужньо протистоять російському вторгненню. Вони знищують не тільки особовий склад окупантів та бронетехніку, а й захоплюють цінні трофеї. Так, під час контрнаступу окрема бригада територіальної оборони Дніпра взяла нове “придбання” — 152 мм буксовану гармату 2А36 "Гіацинт-Б".  Ця “квітка війни” спонукатиме ворога швидше піти з нашої землі. Про це йдеться у повідомленні регіонального управління Сил територіальної оборони “Схід” ЗС України, — пише Інформатор. “Це справді рідкісний «звір», який заслужено дістався нашим бійцям. Для розуміння значущості трофею - за весь період широкомасштабної агресії росії проти України підтверджений лише один (!) випадок знищення такої гармати Збройними Силами України”, — йдеться у повідомленні.  Захисники та Захисниці України мужньо протистоять російському вторгненню Довідково: 2А36 “Гіацинт-Б” — радянська причіпна гармата калібру 152 мм. Вона призначена для придушення й знищення живої сили, вогневих засобів і бойової техніки противника, що знаходяться на марші, в місцях скупчення та опорних пунктах. Гармата придатна до використання в різноманітних погодно-кліматичних умовах. Раніше ми писали, що у січеславських десантників з'явився новий трофей — САУ “Мста-С”. Також читайте, що  бійці 93-ї бригади "Холодний Яр" розповіли про звільнення окупованого села, зіткнення з росіянами та військові трофеї. Писали ми й про те, що бійці 93-ої бригади з Дніпропетровської області розповіли, як ремонтують "трофейну" техніку окупантів. Окрім того, до Музею історії Дніпра передали бойовий трофей – гармату від ворожої БМП-2. Вони знищують не тільки особовий склад окупантів та бронетехніку, а й захоплюють цінні трофеї

Рідкісний “звір”: бійці тероборони Дніпра затрофеїли "Гіацинт-Б"

Читать на русском

Захисники взяли значущий трофей

Читать на русском
Рідкісний “звір”: бійці тероборони Дніпра затрофеїли "Гіацинт-Б"

Захисники взяли значущий трофей

Захисники та Захисниці України мужньо протистоять російському вторгненню. Вони знищують не тільки особовий склад окупантів та бронетехніку, а й захоплюють цінні трофеї. Так, під час контрнаступу окрема бригада територіальної оборони Дніпра взяла нове “придбання” — 152 мм буксовану гармату 2А36 "Гіацинт-Б". 

Ця “квітка війни” спонукатиме ворога швидше піти з нашої землі. Про це йдеться у повідомленні регіонального управління Сил територіальної оборони “Схід” ЗС України, — пише Інформатор.

“Це справді рідкісний «звір», який заслужено дістався нашим бійцям. Для розуміння значущості трофею - за весь період широкомасштабної агресії росії проти України підтверджений лише один (!) випадок знищення такої гармати Збройними Силами України”, — йдеться у повідомленні. 

Захисники та Захисниці України мужньо протистоять російському вторгненню
Захисники та Захисниці України мужньо протистоять російському вторгненню

Довідково: 2А36 “Гіацинт-Б” — радянська причіпна гармата калібру 152 мм. Вона призначена для придушення й знищення живої сили, вогневих засобів і бойової техніки противника, що знаходяться на марші, в місцях скупчення та опорних пунктах. Гармата придатна до використання в різноманітних погодно-кліматичних умовах.

Раніше ми писали, що у січеславських десантників з'явився новий трофей — САУ “Мста-С”. Також читайте, що  бійці 93-ї бригади "Холодний Яр" розповіли про звільнення окупованого села, зіткнення з росіянами та військові трофеї. Писали ми й про те, що бійці 93-ої бригади з Дніпропетровської області розповіли, як ремонтують "трофейну" техніку окупантів. Окрім того, до Музею історії Дніпра передали бойовий трофей – гармату від ворожої БМП-2.

Вони знищують не тільки особовий склад окупантів та бронетехніку, а й захоплюють цінні трофеї
Вони знищують не тільки особовий склад окупантів та бронетехніку, а й захоплюють цінні трофеї

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.