RU
Головна
Україна
08:00, 24 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні зловмисники крали гроші з рахунків громадян. Вони маскували фішинг під ресурси з надання виплат, щоб отримати дані банківських карток. Правоохоронці викрили схему разом зі службою безпеки "ПриватБанку". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт поліції. До шахрайства причетні учасники двох злочинних організацій. Фішингові сайти вони маскували під "Є-підтримку", сайти допомоги від ЄС, державних програм Президента та ресурси з продажу військової амуніції. Зловмисники вкрали понад 10 мільйонів гривень. Наразі правоохоронці встановлюють коло потерпілих. Вони провели 42 обшуки на території 15 областей України. Вилучено понад 100 мобільних телефонів, 53 ноутбуки та інші комп'ютерну техніку, банківські картки, "чорнові" записи, близько 1,5 мільйона гривень готівкою та п'ять автівок. Також заблоковано криптогаманець із близько 40 тисячами доларів США. Дев'ятьох учасників затримали. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3, 4 ст. 190 (Шахрайство), ч. 1, 2 ст. 255 (Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) Кримінального кодексу України. Дев'ятьом людям вже оголошено підозру. Наразі вирішується питання щодо оголошення підозри іншим фігурантам. Слідство триває. Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні аферисти видавали себе за голів ОДА та виманювали гроші. А тут читайте о схемах, які часто використовують аферисти. \ В Україні зловмисники крали гроші з рахунків громадян Вонимаскували фішинг під ресурси з надання виплат, щоб отримати дані банківських карток Вилучено понад 100 мобільних телефонів, 53 ноутбуки та інші комп'ютерну техніку, банківські картки, "чорнові" записи, близько 1,5 мільйона гривень готівкою та п'ять автівок Наразі правоохоронці встановлюють коло потерпілих

Робили фішингові сайти: аферисти вкрали з рахунків українців понад 10 мільйонів гривень

Читать на русском
Робили фішингові сайти: аферисти вкрали з рахунків українців понад 10 мільйонів гривень

В Україні учасники двох злочинних організацій робили фішингові сайти, щоб отримати дані банківських карток українців

В Україні зловмисники крали гроші з рахунків громадян. Вони маскували фішинг під ресурси з надання виплат, щоб отримати дані банківських карток. 

Правоохоронці викрили схему разом зі службою безпеки "ПриватБанку". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт поліції.

До шахрайства причетні учасники двох злочинних організацій. Фішингові сайти вони маскували під "Є-підтримку", сайти допомоги від ЄС, державних програм Президента та ресурси з продажу військової амуніції. 

Зловмисники вкрали понад 10 мільйонів гривень. Наразі правоохоронці встановлюють коло потерпілих. Вони провели 42 обшуки на території 15 областей України. Вилучено понад 100 мобільних телефонів, 53 ноутбуки та інші комп'ютерну техніку, банківські картки, "чорнові" записи, близько 1,5 мільйона гривень готівкою та п'ять автівок. Також заблоковано криптогаманець із близько 40 тисячами доларів США. 

Дев'ятьох учасників затримали. 

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3, 4 ст. 190 (Шахрайство), ч. 1, 2 ст. 255 (Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) Кримінального кодексу України. Дев'ятьом людям вже оголошено підозру. Наразі вирішується питання щодо оголошення підозри іншим фігурантам. Слідство триває.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні аферисти видавали себе за голів ОДА та виманювали гроші. А тут читайте о схемах, які часто використовують аферисти.

\

В Україні зловмисники крали гроші з рахунків громадян
В Україні зловмисники крали гроші з рахунків громадян
Вони маскували фішинг під ресурси з надання виплат, щоб отримати дані банківських карток
Вони маскували фішинг під ресурси з надання виплат, щоб отримати дані банківських карток
 Вилучено понад 100 мобільних телефонів, 53 ноутбуки та інші комп'ютерну техніку, банківські картки, "чорнові" записи, близько 1,5 мільйона гривень готівкою та п'ять автівок
 Вилучено понад 100 мобільних телефонів, 53 ноутбуки та інші комп'ютерну техніку, банківські картки, "чорнові" записи, близько 1,5 мільйона гривень готівкою та п'ять автівок
Наразі правоохоронці встановлюють коло потерпілих
Наразі правоохоронці встановлюють коло потерпілих

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.